Wpis z mikrobloga

Szkolenia Jacka K. - dla kogo?

Co prawda właśnie mnie usunięto z grupy JTO (trwa czystka!) ale byłem tam wystarczająco długo, by stwierdzić, że Kurzątkowski dorobił się setek naiwnych, zmanipulowanych i fanatycznie mu oddanych grażynek. Pewnie taki sam klimat histerii i oddania idolowi jest wśród moherowych zwolenniczek księdza Rydzyka. Panie te jak wiadomo chętnie oddadzą Rydzykowi połowę emeryturki i są gotowe głodem przymierać byleby ich ukochany ksiądz mógł jeździć lepszym maybachem.

I tu właśnie dochodzimy do rozwiązania zagadki tych szkoleń, które chce sprzedawać Jacek K. Bo kto normalny miałby płacić za ględzenie dziadygi znanego z pokazywania filmów o bezdomnych alkoholikach, dodatkowo człowieka tłumaczącego się ciągle z tego czy ukradł kasę ze zbiórek? Komu więc miałby wciskać owe "szkolenia" Kurzątkowski?

Będzie wzorem Rydzyka żerować na tych swoich naiwnych grażynkach.

#jaktoogarnac
#kurzatkowski
  • 8
@Niedozdarcia: Też uważam, że nie. Mowa ciała mówi, że nasz bohater jest mocno, ale to mocno zdenerwowany. Przełykanie śliny, kręcenie się w miejscu, szybsze niż zazwyczaj mówienie, płytki i szybki oddech, dużo zawoalowanych gróźb rzekomego działania, uderzanie z grubej rury (zorganizowana grupa przestępcza - całkowite oderwanie od rzeczywistości). Ten człowiek się panicznie boi. Przyszłości, ludzi. Jest cały zestrachany. Nawet ze zbiórek zrezygnował, bo rzekomo "nie chce już pomagać ludziom, bo to
@szy-kier: To prawda. Tak po ludzku to mi go szkoda, nie chciałabym być na jego miejscu. Z drugiej strony, ma to wszystko na własne życzenie. On nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji, nie rozumie, że to nie patologia go krytykuje, ale własnie ludzie rozsądni, świadomi - potencjalni klienci przyszłych kursów. Obserwuję to szambo show i nie wierzę, ze mozna było zmarnować taki potencjał ( ͡° ͜ʖ ͡°