Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 67! Dziś słabiutko, tylko 8 haseł. Głównie dlatego, że bebzun dostał sakramenckiego pieczenia na temat Walentynek, i wywód na temat tego święta zajął mu pół odcinka. Kasia nie pojawiła się w "świeżym" materiale już po Walentynkach. Taka ciekawostka XD
Poza konkursem, zajekurniabisty tamlaps wleciał na początku, urwany z dupy po 9. sekundach. Czuję że bezsensowne timelapsy staną się nierozłącznym punktem najbliższych wysrywów gubernatora.

szafa vs język polski 0:52 "Miałem taki PROBLAM na jednym WYJĘCIE, wyjeździe [...] tam było narzekanie, że to jest NIE DO AKC.. NIE AKC NIEAK NIEAKCEPTOWALNE " marcinku, mów powoli, bo się spocisz "TUTEJ od razu konwertuję do mono"
1:19- słowo dzisiejszego wysrywu- KOMFORTOWIEJ- dobra, kończę z wypisywaniem jego błędów językowych w tym vlogu, bo jak tak dalej pójdzie to mi zejdzie do północy
PS. 1:27 DZISIEJ- jeszcze tego nie mogłem sobie odpuścić XD

2:12 przestawił się z 50fpsów na 24 żeby zobaczyć czy jest LIPA, czy nie jest LIPA. Jaki ma to sens, nie wiem, ale niech #ussponton dzielnie testuje nową zabawkę żeby w końcu znaleźć wymówkę by rzucić ją w kąt kosztem swojej ukochanej Sony Ekszyn Kam z dodatkową opcją nagrywania spod bebzuna.

2:21 kolejne przejście z dupy i lądujemy na BP w PRUSAKU. Przy okazji kolejna LIPA, w myjce BP nie ma ciśnienia. A na pewno nie takiego jak w marcinie, kiedy zaczyna się denerwować.

3:50 RYCERZE PYTAJĄ swojego pana jak dał radę w Walentynki. #kieleckiulaniec zapewnia, że dał radę. Jego Instagram mówi natomiast, że kupił kwiaty, kawałek pizzy i energola. Jak to mawia klasyk:
https://www.youtube.com/watch?v=SI9OeJQcOM4

4:26 JA PIERNICZE DUPSKO PĘKA NA SAMO WSPOMNIENIE O WALENTYNKACH. Bo walentynki to marketingowe święto do sprzedawania pierdół. Prawdziwi mężczyźni, tacy jak szafa, uznają Dzień Kobiet, nie żadne Walentynki! W Dzień Kobiet za komuny to przynajmniej co roku sprawę załatwiało się tym samym zestawem, goździkiem i rajstopami! A dziś człowiek się postara, zrobi pysznego flammkuchena ze śmietaną i cebulą, albo kupi paczkę dobrej kiełbasy, a te roszczeniowe suki jeszcze będą miały fochy. I tak #!$%@? można popłynąć na sto koła papiera #bebzunlogic

9:01 o rzesz w mordę, dobrze że tego nie oglądałem przy zgaszonym świetle bo bym dostał ataku epilepsji. W każdym razie MIEDZIANY MACGYVER aktualizuje swojego drona. Użyje go raz na rok, do arcytrudnych ujęć w górę i w dół. Do tego niezbędny jest najbardziej aktualny soft. Przy okazji WŚCIEKA SIĘ na drugą pierdołę w dzisiejszym wysrywie.

Kasandra 10:09 właściwie tylko jej ręce przebijają się i to jeszcze nie z tego samego dnia, ale z Walentynek. W każdym razie jest
#mocnyvlog
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo 67! Dziś słabiutko, tylko 8 haseł. Głównie dlatego, że bebz...
źródło: comment_rxOQTu8NjmGem5Gg8GdCDF9E991Eo7v6.jpg
  • 1
Przy okazji kolejna LIPA, w myjce BP nie ma ciśnienia. A na pewno nie takiego jak w marcinie, kiedy zaczyna się denerwować.

Prawdziwi mężczyźni, tacy jak szafa, uznają Dzień Kobiet, nie żadne Walentynki! W Dzień Kobiet za komuny to przynajmniej co roku sprawę załatwiało się tym samym zestawem, goździkiem i rajstopami!


@PatoPaczacz: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD