Wpis z mikrobloga

Przed chwilą usłyszałem, że ktoś wręczył 50 000zł w kopercie. Chciałbym zobaczyć kopertę gdzie ktoś upchał 50 000zł. Jakim trzeba być debilem aby takiej rzeczy nie sprawdzić przed zeznaniami. PiS powinno być załatwione ale z takimi debilnymi dowodami będzie ciężko.

#polityka
  • 34
  • Odpowiedz
@iddqd: akurat w dużej kopercie mieszczą się bez problemu. Jak ktoś kupował kiedyś samochód to wie, że duże sumy pieniędzy nie zajmują dużo miejsca.
  • Odpowiedz
@iddqd: No widzisz piszesz o debilach a sam podobnie robisz. Poszukaj sobie w tagu to zobaczysz przyklady jak również wyliczenia w postaci obrazków.
  • Odpowiedz
@iddqd: w kopercie bez problemu zmieścisz do 300 tysięcy, choć bedzie ona gruba. W kieszenie spodni, męskich, dużych, bez problemu wejdzie ponad milion złotych. I to tak, ze nie widac ze masz wypchane kieszenie :)
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: @RobertKowalski: Ja już nie głosuję na nikogo. Właśnie czytam to co napisali w GW. Koleś powiedział, że wręczył kopertę. W banku nigdy nikt mi nie wypłacił w samych banknotach po 200zł a wypłacałem dużo więcej niż 50 000zł. W optymistycznym przypadku dostał 250 banknotów. Czyli koleś musiał przepakować kasę albo dać w jakiejś monstrualnej kopercie. Widzę też, że jest dowód wypłaty, więc może będą mieli obraz z kamer.
  • Odpowiedz
W banku nigdy nikt mi nie wypłacił w samych banknotach po 200zł


... bo nie złożyłeś zamówienia że chcesz kwotę w konkretnych nominałach...

dostał 250 banknotów. Czyli koleś musiał przepakować kasę albo dać w jakiejś monstrualnej kopercie.


@iddqd: typie.... ryza papieru xero ma 500 kartek (to około 5 cm grubości) ... weź sobie połowę ryzy i oberżnij te kartki do wymiaru banknotów... będziesz miał kupkę 50 tysięcy złotych która, obciągnięta gumką
  • Odpowiedz
Potem te same maile wyślę do firm, które reklamuja się tutaj poza Adsense. To jest na prawdę przegięcie co tu się dzieje, czuję się jak w Niem


@iddqd: Chyba jednak rzadko te 50 tysięcy wypłacasz, bo 50k w banknotach 200zł spokojnie mieści się w kopercie.
  • Odpowiedz
@iddqd: do dzisiaj pamiętam jak zamówiłem 20tys. gotówki i dostałem nowe banknoty na poczcie. Zmieściło mi się do portfela, mniejszego niż koperta. Nowe banknoty ą często ładnie sprasowane.
  • Odpowiedz