Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
zauważyłem, że mam lekkie zakola (trójkąciki). Czy to przez geny? Na zdjęciach sprzed dwóch lat miałem podobne. Jak byłem młody, to chyba nie miałem, ale w sumie nie wiem bo nosiłem włosy opadające na czoło. Czy coś można na to poradzić? Ktoś z Was w posobnym wieku (18 lat) zauważył, że ma małe zakola?
#wlosy #zakola #przegryw #fryzura

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jeżeli zaczynają Ci się robić zakola już w wieku 18 lat, to prawdopodobnie źle się to skończy.

Ja w wieku 22-23 lat zauważyłem, że robią mi się przerzedzenia z boku linii włosów, później to się przekształciło w małe zakola. W wieku 26-27 lat miałem już potężne zakola, zaczęła mi się formować "dziura" z tyłu głowy. W wieku 30 lat nie mam połowy włosów na górze i kształtuje mi się łysina
@AnonimoweMirkoWyznania: częstą przyczyną zakoli jest łupież i zła higiena skóry głowy. Otóż zbyt częste mycie i zbyt duża ilość szamponu ściera naturalną warstwę ochronną skóry głowy. Niektóre szampony są też bardzo agresywne i nie można stosować niż częściej niż raz na tydzień - przeważnie są to szampony typu: anty-łupieżowy. Tylko po prostu o tym ludziom się nie mówi, bo tutaj chodzi o biznes, żebyś te szampony kupował i stosował najlepiej codziennie.
DiabelskaProgramistka: Mi się wydaje że jak widzisz zmiany to zaczyna się już złe dziać to ty też musisz już działać. Zawsze możesz iść do dermatologa. Mój były wspolokator gubił dużo włosów i codziennie cos wycierał w nie.

Ja też się zastanawiałem (20.5 lat) czy nie robią mi się zakola ale znalazłem blizne dokładnie na linii włosów która mam od podstawówki więc jednak mi wyszlo

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

SpienionaUkochana: Mi się wydaje że jak widzisz zmiany to zaczyna się już złe dziać to ty też musisz już działać. Zawsze możesz iść do dermatologa. Mój były wspolokator gubił dużo włosów i codziennie cos wycierał w nie.

Ja też się zastanawiałem (20.5 lat) czy nie robią mi się zakola ale znalazłem blizne dokładnie na linii włosów która mam od podstawówki więc jednak mi wyszlo

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}