Wpis z mikrobloga

Mirki zapytam jeszcze raz bo nie dostałem skutecznej rady jak usunąć błąd w grze jaki się u mnie pojawił.Mianowicie od pewnego czasu bez przyczyny skrzydłowi zbiegają mi do środka zwłaszcza lp a śpd na lewe skrzydło niszczy mi to cały plan na grę i nie wiem jak to naprawić.Próbowałem zmianę ustawień formacji wytycznych i nic pomocy (°°
#fut
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Milan397: Pewnie jak zmieniasz formacje to nie masz ustawionych zawodników na swoich pozycjach musisz przy wyborze skladu wybrac wlasna taktyka i tam przy formacji (do kazdego stylu np ofensywny defensywny) posprawdzaj ustawienie, jesli jest zle to na trojkacie (ps4) zamieniasz ich miejscami.Ewentualnie jesli tutaj masz wszystko dobrze to pewnie blad wystepuje po zmianie wytycznych/zawodnika/formacji w czasie pauzy gry i zeby to naprawic zamien miejscami np ŚO
też myślę że tu problem leży ale nic na niego nie działa.Sprawa jest o tyle dziwna że ja nie zmieniam formacji, zawodników pozycjami.Mam stałą formacje stałe wytyczne sprawdzam je przed meczem czy wszystko ok i tyle .Jak już zaczynają świrować zmieniam pozycje śo ale to albo pomaga na chwile albo wcale.Mam LW a tu taki syf pomocy