Wpis z mikrobloga

Zaczyna się coś dziać!

Byłem dzisiaj koło 12 na budowie naszego marketu i wreszcie widziałem żywych ludzi. Byli jacyś elektrycy, faceci z łopatami, wywrotki z kamieniami, strongmeni z kostką brukową i działali. Nie chciałem im wtedy fotek pstrykać, bo jeszcze by mnie szuflą przechrzcili.

Wjazd/wyjazd, a raczej jego część jest już wybrukowana (tak mniej więcej wygląda ten wjazd od drogi ), drugi wjazd/wyjazd już czeka. Niby jeszcze nic takiego się nie dzieje, ale myślę, że na dniach, jak już wjazdy wybrukują, to zacznie się lepsza część budowy.

Główne zdjęcie przedstawia całą działeczkę, na której jest budowany market. (Przepraszam za jakość, ale nie posiadam lepszego sprzętu.)

Wybaczcie mój brak profesjonalizmu, gdybym był @irecky'm to bym Wam wypisał wszystkie firmy, modele, rodzaje kostek i innych użytych elementów podczas tej budowy, ale niestety, jestem zwykłym pionkiem tworzącym fotorelację.

------

Zapraszam do obserwowania tagu #budujmarketzwykopem - relacja z budowy marketu w mojej okolicy
Endorfinek - Zaczyna się coś dziać!



Byłem dzisiaj koło 12 na budowie naszego marke...

źródło: comment_I9IIVfTumLCSmE4DyM8icFXhmBeOJLqL.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Endorfinek: Staram się zmotywować, bo śledzę ten wątek z zainteresowaniem (lubię wszelkie budowy zwłaszcza od kuchni), a jak przeczytałem ostatni akapit to miałem wrażenie, że powoli tracisz entuzjazm :)
  • Odpowiedz