Wpis z mikrobloga

MM będzie sprawny od początku sezonu.


@noriad: oficjalnie jest powiedziane przez Marqueza, jego lekarzy i HRC, że na GP Kataru na pewno nie będzie w pełni sprawny.
@noriad: @KurzeJajko: @Stitch: do tego jak Petrux na fabrycznym Desmo się odnajdzie, czy drużyna fortepianu poprawiłem motocykl i wróci do regularnej walki, czy Suzuki też będzie regularnie stawać na podium, no i jak szczęka po operacji u Iannone ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡ ͜ʖ ͡
@WiewiurPL: co do yamahy, tak sie kończy wizja rozwoju motocykla przez VR, Vinales niby ok, ale gada jak wiatr zawieje. Jak krecil wysokie noty to chwalil yame, jak na kolejnej rundzie, to ze jednak guano. Juz 10l z Lorenzo pokazały, ze to on rozwinął ten motocykl. O ile mu nie kibicuje to ma szacunek, ze na rozwoju motocykla zna sie doskonale. Suzuki moze spasc, bo skończył im sie parasol ochronny, ale
@Stitch: Maverick masz rację, jak wygrywał to wszystko było ok, potem niby się popsuło i nie mogli naprawić.
Suza mam nadzieję, że dopracowała gixa do tego stopnia aby dać sobie radę bez ochronki - Rins coś tam jeździ.
KTM słaby - młody zespół ale mają kasę, mają Zarco który umie jeździć i to pokazał ale nie wiem czy będzie w stanie rozwinąć motocykl.
Aprilia - rozwiną się stylistycznie, zrobią sobie operacje
@WiewiurPL: z Suzuki tez mam nadzieję, że im będzie szlo, bedzie ciekawiej. Aprilia podobno ma dobry grunt do rozwijania. Ale ktm... kase maja, a Zarco jest cholernie niezadowolony z tego motocykla i nie wypowiada sie o nim przychylnie :/
@Stitch: Ja mam przeczucie, że Petrux sobie poradzi, co pokazał na testach, że radzi sobie lepiej niż na niefabrycznej maszynie. Lorenzo się wjeździ i będzie szalał ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo będą w niego inwestować nie to co Ducati jeżeli chodzi o zmianę kroju zbiornika paliwa. Yamaha to ma ładne malowanie i tyle (ʘʘ)