Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki. Sprawa jest taka, że parę miesięcy temu poznałam pewnego chłopaka na Tinderze. Bardzo się polubilśmy, pisaliśmy ze sobą długi czas, w końcu, gdy doszło do spotkania zapytał się czy chciałabym z nim być, a ja się zgodziłam. W skrócie było po prostu cudownie. Niestety moje szczęście szybko się skończyło, bo już po dwóch dniach naszego rzekomego związku przestał się odzywać i zablokował mnie dosłownie wszędzie. Byłam załamana i nie miałam pojęcia dlaczego coś takiego zrobił, ale niedługo potem sytuacja trochę się rozjaśniła. Na pewnej stronie znalazłam stare ogłoszenie o tym, że chce kogoś poznać, a pod nim pełno komentarzy od osób, które po prostu olał i z którymi pourywał znajomości. Tam też trafiłam na kolejną jego byłą. Opowiedziała mi o ich związku. Trwał niewiele dłużej, schemat był podobny, po tym wszystkim była równie załamana. Zakładam, że takich jak ja czy ona było jeszcze więcej. I teraz, żeby nie było, nie twierdzę, że nie miał prawa zakańczyć z kimkolwiek znajomości. Rozumiem, że można się rozmyślić i chcieć wycofać, nawet jeśli wcześniej wszystko wydawało się cudowne. Tylko, że ja już po prostu wiem, że on zrobił to tylko dlatego, że jest to dla niego jakąś rozrywką. Bawi go granie na uczuciach i krzywdzenie innych ludzi. Piszę o tym teraz, bo natknęłam się ostatnio na kolejny jego profil na Tinderze. Tak więc dalej nie znudziła mu się zabawa i szuka kolejnych dziewczyn, którym mógłby zrobić nadzieję, a potem potraktować jak śmieci. Nie chcę w tym momencie próbować się na nim mścić czy coś takiego, chociaż uważam, że jakąś nauczkę i tak powinien dostać. Chciałabym jedynie aby nikt więcej nie musiał przez niego cierpieć. Tylko właśnie, co niby mogę zrobić? Przecież nie założę konta na Tinderze z jego przekreślonym zdjęciem i ostrzeżeniem w opisie... Może Wy macie jakieś pomysły albo ogółem rady co z tą sytuacją zrobić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 9
  • Odpowiedz