Wpis z mikrobloga

Skoro już tak jedziemy po United, to pozwolę sobie dorzucić do pieca [moją starą pastę o angielskiej piłce](https://www.wykop.pl/wpis/20748121/haaaa-#!$%@?-anglicy-robacy-jak-sie-spytasz-jak-ma-/) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Haaaa #!$%@? anglicy robacy.

Jak się spytasz jak ma na imię na przykład Hiszpan albo Niemiec to odpowie "mam na imię Thomas albo #!$%@? Sergio", a anglik jak się go #!$%@? zapytasz jak ma na imię to tak o - zasłoni twarz #!$%@? i wiesz - "zostaw pan, nie ruszaj pan, nic panu nie zrobiłem" #!$%@? anglicy zwierzęta, anglicy robacy #!$%@? ja #!$%@?

W normalnej cywilizowanej lidze jak się popatrzysz na kogoś, i będziesz tak długo patrzył aż on zauważy że się na niego patrzysz, to albo się do ciebie uśmiechnie i da autograf, albo podejdzie uśmiechnięty i zrobi jakąś sztuczkę techniczną.
A W ANGLII JAA #!$%@?, W ANGLII JAK W LESIE #!$%@?, NIE W ANGLII JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM #!$%@?, spojrzysz się na anglika robaka to jak zauważy że się na niego patrzysz, to albo się #!$%@? o piłkę, albo się spyta "co #!$%@?, chcesz #!$%@? #!$%@?? patrzysz się na mnie na anglika robaka? wiesz gdzie ja gram #!$%@?? gram za grube miliony w premier league, jestem #!$%@? kiimś, jestem kiimś #!$%@?"

#mecz #premierleaguecwel

Lata lecą, a kompromitacje anglików są ciągle z nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fordern - Skoro już tak jedziemy po United, to pozwolę sobie dorzucić do pieca moją s...

źródło: comment_hbrALflKSN5ne8RJW5Qw5JAqmgGolzAc.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Larsberg: Po latach to nawet myślę żeby to rozbudować o dalszą część wywodu Testo, ale to może jak się kolejna drużyna ośmieszy. See you tomorrow XD
  • Odpowiedz