Wpis z mikrobloga

Co poprawić? Liczę na jakąś konstruktywną krytykę, wiem, że daleko od pylonów ale nie mam ebrake'a, reczny tylko na lopatkach i nie siegam zawsze jak mi potrzeba wiec musze sie ratowac sprzeglem i szarpnieciami kierownicy (,)
#acdriftseries pozdrawiam jedynego obserwującego! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #drift #assettocorsa
MichaelAngeloo - Co poprawić? Liczę na jakąś konstruktywną krytykę, wiem, że daleko o...
  • 6
  • Odpowiedz
@MichaelAngeloo: Tutaj drugie wideło, bliżej pylonów, ale odprostowanie w trzeciej zonie. Jakbym miał hydro to bym się złamał i wybronił a tak to dupa :/ Jakieś porady jak się przed tym bronić jak już czuję, że tył prostuje?
Tutaj z kolei też jest za późne zainicjowanie i za mały kąt na koniec, to wiem.
MichaelAngeloo - @MichaelAngeloo: Tutaj drugie wideło, bliżej pylonów, ale odprostowa...
  • Odpowiedz
@MichaelAngeloo: na moje to za dużo walczysz z autem, najpierw łapiesz ogromne kąty, później starasz się to wyciągać przez odpuszczenie gazu i dowalanie za dużej kontry, co prawie Cię prostuje i znowu walisz po gazie, przez co cały przejazd nie jest płynny. Widać to dość dobrze np drugim filmiku 0:22, albo w pierwszym 0:19. Druga sprawa, to może dziwnie zabrzmieć, ale staraj się prowadzić auto gazem a nie kierownicą. Pierwszy
  • Odpowiedz