Wpis z mikrobloga

@Nerlo: u mnie tag działa. Nie miałem nigdy tej cymy. Mam 030 i 125. Tej drugiej (usp) nie polecam bo gubi magazynki ale na plus ma metalowy zamek/pokrywę. Wewnątrz te wszystkie cymy są jednakowe. Niektóre modele maja nawet jednakowe magazynki
via Android
  • 0
@ebson Właśnie widziałem, że magazynki do 030, 126, 127 i jeszcze jakiś model mają takie same. Jak mi przyjdzie to dokupuje te przedłużone 030 na 52 kulki czy jakoś tak. Są u niedaleko mnie w sklepie po 39 cbl chyba.
via Android
  • 0
@zachwiej: @ebson: @modzelem: @mierzeja_ Wziąłem dzisiaj cm127 na bieganie, dokupiłem 2 magazynki do cm30 - są identyczne, bateria chyba nie w pełni naladowana starczyła na prawie 5 godzin strzelania z małymi przerwami. Nie używałem nic innego, hopup wygodny do ustawienia, nieduża prędkość kulki, całkiem celny. Zrobiłem jakieś 25/8. Na dodatek kosztuje tylko 170 cbl. Polecam.
@Nerlo: cieszę się że jesteś zadowolony. Polecam zmienić oryginalnego nimh na lipo. Na taiwanie są jeszcze dostępne za 50 PLN takie ze specjalną wtyczką. Ewentualnie samemu przerobić okablowanie i wcisnąć małe lipo. Mosfet nie jest wcale potrzebny ale nie zaszkodzi