Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś może jakiegoś iPhone powystawowego? Jak z kondycja baterii i ogolnie jak sie sprawuje?

#iphone #apple

@sACEr997: kupiłem w poprzednie wakacje powystawowy iPhone 6s, po dostarczeniu miał problem z włączeniem się na skutek jak się później okazało mega kiepskiego stanu baterii. Dodatkowo miał małe przebarwienia na ekranie. Oczywiście nie było problemów ze zwrotem, jednak to sprawiło, że jednak zdecydowałem się zakupić nówkę ze sklepu :)
  • Odpowiedz
@sACEr997: Jeżeli pytasz o powystawowe z Allegro to zobacz ile ich mają na stanie. Jeżeli ktoś ma do sprzedania 999 powystawowych telefonów to jest to chiński ulep
  • Odpowiedz
Kupiłem w lipcu 2018 z Allegro powystawowy. Stan idealny zero ryski. 6s 64gb, ale bateria leciała jak szalona kondycja 60% od razu do wymiany. Po pół roku padł Touch ID (zerwała się tasiemka w przycisku). Także ten.... kolejny iphone będzie nówka ze sklepu ;)
  • Odpowiedz
Dodatkowo bezpieczniejsza jest Touch ID niż Kod który każdy może podejrzeć a potem zapłacić karta przez Apple Pay ;)
  • Odpowiedz
W zasadzie ze względu na rozmiar i TouchID zdecydowałem się na ósemkę zamiast X ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak wcześniej wspomnieliśmy, szukaj używanych z okolicy
  • Odpowiedz