Wpis z mikrobloga

Mirki, popełniłem aplikację.

Dla niewtajemniczonych; aplikacja pozwala na generowanie kuponów z ankiet sieci McDonald's z kodów, które macie na paragonie. Trick polega na tym, że jak kupisz sobie dowolny produkt u nich przy kasie i pokażesz ten kupon, to dostajesz darmowy produkt z tego kuponu. Najlepsze jest to, że tego w ogóle nie sprawdzają i można kręcić do woli.

Dlaczego stworzyłem na Androida? A no dlatego, że wcześniej Makdolan hulał po stronach internetowych na hostingach, ale McDonald's jakoś chyba tego nie polubił więc wysyłał listy do hostingów z prośbą wywalenia serwera. No cóż, ja postanowiłem stworzyć na Androida i ciekawą notką. O dziwo Google przepuściło i aplikacja stoi już kilka dni.

W ten czas aplikacji udało się pozyskać około 500 pobrań a dzisiaj kolega mi pisze, że aplikacja jest "Nr 1 Zyskująca popularność".

Wszystkich zapraszam do pobierania, bo warto na tę chwilę. Jestem ciekaw kiedy liścik od McDonald's wyląduje u mnie na skrzynce :-))

Dla ciekawskich; aplikacja napisana w React Native, więc teoretycznie rzecz biorąc mogę ją wypuścić na iOS, ale nie mam 99$, żeby opłacić za wystawienie na AppStore, jak i komputera Apple, żeby przepuścić przez Xcode.

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.makdolanmobile

#mcdonalds #makdolan
szakes1 - Mirki, popełniłem aplikację. 

Dla niewtajemniczonych; aplikacja pozwala ...

źródło: comment_9CWLgUGvNfyO0YFHuCQti6YHcfb6jd3j.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
McDonald's jakoś chyba tego nie polubił więc wysyłał listy do hostingów z prośbą wywalenia serwera


@szakes1: Ty powaznie o tym piszesz? skad takie informacje?
Ró∑nei dobrze mogiby teraz do Google napisac by i Twoja aplikacje wywalili ze sklepu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LubieKiedy: Tak, poważnie o tym piszę. Info od samego twórcy pierwotnego Makdolana. Wpadł głównie przez to, że miał Google Ads na swojej stronie a tam były loga należące do McDonald's więc czerpał zyski z logotypów ów sieci.

Google przepuściło, nie wiem co dalej. Być może dostanę jakieś info, być może nie. Nie wiem.

Na tę chwilę mogę powiedzieć, że w mojej aplikacji nie ma żadnych reklam, wykreśliłem ją też z reklamowania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ringu: Aplikacja nie, ale używanie jej tak. Dlatego zamieściłem informacje, że nie odpowiadam za jej złe używanie ;)
  • Odpowiedz
nie akceptuja samych obrazkow. tylko email od badanie satysfakcji.


@zalmicie: przecież nie ma obowiązku otrzymania e-maila, skoro jest opcja wydruku (np. do PDF)

A no dlatego, że wcześniej Makdolan hulał po stronach internetowych na hostingach, ale McDonald's jakoś chyba tego nie polubił więc wysyłał listy do hostingów z prośbą wywalenia serwera.


@szakes1: wywalili nawet domenę makdolan.pl XD Dlatego właśnie trzymam sobie swoją prywatną wersję makdolana na serwerze, którego adresu nie
  • Odpowiedz
@szakes1: Nie lepiej jakby była opcja generowania pliku pdf z tym wygenerowanym kuponem (który można by było zapisać w pamięci telefonu i otworzeniu w zewnętrznej aplikacji)? Wtedy wyglądałoby bardziej legitnie (bo przecież obowiązku wysłania i otwierania z maila nie może być gdy jest opcja zapisu do pdf)
  • Odpowiedz