Wpis z mikrobloga

Teraz widzę ile czasu poświęciłem na tego frajera, ile dyskusji pod każdym linkiem od #vechain i #nano. Czas zweryfikował wszystko. Jakaś wdzięczność, pokora? Gdzie tam... I tak ze wszystkimi shiciarzami. Po co...? Nie ma sensu. Chcesz idiotę uchronić przed jego własna głupotą to w jeszcze cię będzie atakował. Żadnych wniosów, nauki. Będą w kółko popełniali ten sam błąd, bez końca a ja jestem wrogiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/33710431/kupujcie-nano-i-vechain-bo-to-przyszlosc-kryptowal/

#kryptowaluty
Pobierz cyberpunkbtc - Teraz widzę ile czasu poświęciłem na tego frajera, ile dyskusji pod ka...
źródło: comment_GEXwM8PdqeHiWxJWNbXon80NJmVvgCnO.jpg
  • 11
@WrzodJestPrawdziwymWybranym: W kasynie masz czynnik losowy. Na dodatek z mniejszymi szansami i niż 50% na wygraną. Tu można podejmować decyzje i przewidywać przyszłość na podstawie "czegoś", tego jakim projektem jest dana krypto itd.

Takim gadaniem właśnie pokazujesz że ty BEZMYŚLNIE I ŚLEPO "inwestujesz". Na podstawie intuicji. Jak wspominałem wcześniej potrzebna jest umiejętność WNIOSKOWANIA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego co gadasz to każda inwestycja jest hazardem a