Wpis z mikrobloga

#planetplus #amazon

Witam witam.
Mam pytanie odnośnie tej promocji z cashback 20%.
Planetplus prosi o przeliczenie kwoty netto na PLN. Pytanie skąd wziąć kwotę netto?.
Drugie pytanie: wymagają oni wyslania potwierdzenia zamówienia z widoczną kwota ? O jakie potwierdzenie im chodzi ?? (Przelew bankowy, czy zakładka moje zamówienia z Amazonu czy może coś jeszcze innego ?)
  • 16
@lunga: Tak, zgadza się, ale zobaczysz tam też kilka na zielono. Wszystkie z tej samej apki, tego samego telefonu.
Zgłoszone ręcznie odrzucone po kilku miesiącach, beż żadnego info itd. A na pytanie dlaczego się same nie zawsze pojawiają to pomoc techniczna ma zawsze jedną odpowiedź: wina klienta.

Od grudnia 2018 korzystam z Yazing i tam już zdążyłem dostać kasę na konto, screen poniżej:

Na mobilne korzystam od tego samego okresu z
Pobierz efyr - @lunga: Tak, zgadza się, ale zobaczysz tam też kilka na zielono. Wszystkie z t...
źródło: comment_YclqpRM7ArkkrWLWejEFghFA2qVYxtOl.jpg
@Ceezik: Nad guziczkiem przekierowującym do sklepu jest informacja, że kwota netto widnieje w Amazonie jako "podsuma" lub "suma częściowa". Najlepiej będzie jeżeli potwierdzenie będzie z Amazon z widoczną kwotą i przedmiotem.
@efyr: Przez miesiac popełniasz te same błedy i taki jest efekt, że masz teraz #gorzkiezale Na przyszłość... prawie w każdym sklepie możesz złożyć zamówienie przez aplikację a opłacić na "PC" po przejściu z reflinka np. planetplus
@Ceezik: https://planetplus.com/amazon-zasady-akcji

Dodaj transakcję manualnie do swojego konta za pomocą Formularza Naliczania Cashback podając jako numer referencyjny: numer płatności Przelewy24 (wygląda to tak: P24-XXX-XXX-XXX).

- Co masz wysłac to jest określone precyzyjnie, ale fakt...
@PlanetPlus:
Owszem widziałem ta informację z tym że u mnie to prezentuje się tak
Suma: 150 euro
Wysyłka: 5 euro
Podsuma: 145 euro

A na dole faktyczna cena z użyciem kuponu i zniżki: 100 euro.

Więc jakbym wziął podsume to raczej byłby błąd.

W takim razie będzie pasować jak wezmę kwotę w PLN która faktycznie zapłaciłem i podzielę przez 1,23 ?
@Ceezik: Dodaj 145 euro póki co. Amazon jest to jedyny sklep, który nie odrzuca Cashbacku pomimo użycia kodu rabatowego, ale jeszcze wyjaśniamy sposób weryfikacji takich transakcji. Prawdopodobnie coś się zmieni w tej kwestii.
@widmo82: A możesz mi powiedzieć jakie błędy?
Bo pomoc techniczna PlanetPlus po szczegółowym opisaniu wszystkich czynności jakie wykonywałem nie potrafiła.

W każdym razie nie mam problemu z korzystaniem z Yazing ani ePN. Tam nalicza bez problemów
Bo pomoc techniczna PlanetPlus po szczegółowym opisaniu wszystkich czynności jakie wykonywałem nie potrafiła.

A na pytanie dlaczego się same nie zawsze pojawiają to pomoc techniczna ma zawsze jedną odpowiedź: wina klienta.


@efyr: to odpisali czy nie odpisali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@widmo82: A proszę po pokaż gdzie napisałem, że nie odpisali mi.
Napisałem że mi nie wykazali żadnego błędu w moim postępowaniu. W sumie to odpidali jednym zdawkowym zdaniem, a na kolejnego maila już w ogóle nie odpowiedzieli.
Ale skoro tak bardzo chcesz ich wyręczyć to czekam na Twoją odpowiedź gdzie popełniłem błąd.