Wpis z mikrobloga

@franekbo: a idz z takimi radami. Ponad dwa lata temu założyłem PZ w urzędzie, nie było to łatwiej bo wymagało bodajże trzech wizyt, jako ze nikt w urzędzie nie wiedział co zrobić z moim wnioskiem, po czym pare miesięcy temu moje konto zostało zablokowane. Pisałem o tym przedwczoraj - bez pytania lub chociaż poinformowania mnie o tym, aktywowano mi weryfikacje SMS na koncie które nie miało ustawionego numeru telefonu. Ahh no
@piwniczak: ja aktywowałem swój podczas jakiejś akcji urzędu na mieście. 10 minut i ustawiłem sobie autoryzację mailem - dali mi nawet za to myszkę w prezencie. Przypominam sobie, że jakiś czas temu dostałem maila z info, że muszę przejść na autoryzacje SMS - chyba się prawo zmieniło czy coś. Widocznie musiałeś gdzieś przeoczyć tego maila. Moja żona ma profil założony przez bank, ale i tak musiała się wybrać do placówki banku
@ZespolmBanku: ok, pytanie jeszcze jedno. Zalozylem swoj profil zaufany przez mbank.
Dostalem dwa maile - o zalozeniu nowego profilu oraz uniewaznieniu starego profilu zaufanego ktory mialem.
Teraz po zalogowaniu sie do PZ przez mBank, wszystkie moje dane sa sciagniete ze starego profilu. Ustawilem na stronie PZ numer telefonu i teraz moge sie logowac bezposrednio do PZ przy pomocy hasla ktore mialem do starego PZ oraz weryfikacji SMS.
Czyli praktycznie moj PZ