Wpis z mikrobloga

#aliexpress #kuponaliexpress #kontoaliexpress
Mam pewien problem z kontem na aliexpress. Po założeniu konta dostałem kupon na 3$ i dodałem go do zamówienia. Po wybraniu formy płatności w momencie gdy kliknąłem na "Pay now" i zapłaciłem przez przelewy24, a teraz gdy próbuję zalogować się na konto to dostaje informację: "We have noticed an unusual activity in your account. This might be because you tried to sign in from another location or device. To protect your account we have temporarily locked it. To regain access, please proceed with the below verification process. If you experience any problems, please contact customer service." i slajder do przesunięcia po którym następnie chce weryfikować mój numer telefonu. To 3 konto otworzone przezemnie na #cebulakupon - płatność zeszła mi z konta (przelewy24), lecz nie mogę się zalogować - mail z weryfikacją nie dochodzi, sms na mój numer oraz inny numer też nie przychodzi. Nie mam dostępu do konta, czy jest coś co mogę jeszcze zrobić ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
Nie proszę żeby ktoś mnie pouczał, tylko żeby pomógł. Jeśli bym napisał że potrzebuję porady czy robić multikonta, napisałbym o tym. Także Purple Hejz idz pielić grządki gdzie indziej.