Wpis z mikrobloga

  • 1
@ibanezbass a to zdjęcie latem, które wrzuciłem jako drugie - również maviciem air? Zastanawiam się nad zakupem, tak myślę czy brać air, pro (stara wersję) czy może dołożyć i iść w zooma? Pro 2 raczej nie rozważam. Polecisz coś?
  • Odpowiedz
@mysz0n: Tak, tylko tym dronem latam, więc to drugie zdjęcie też jest z Mavica Air. Jak bym miał podjąć jeszcze raz decyzję odnośnie tego, którego drona wybrać, to wybrał bym tego samego. Dlaczego? Jest mały i poręczny, mogę mieć go zawsze przy sobie, można latać nim legalnie w znacznie większej ilości sytuacji niż Pro/zoom, no i nigdy mnie nie zawiódł, jakość zdjęć jest bardzo ok, a niekiedy potrafi nawet zadziwić
  • Odpowiedz
  • 1
@ibanezbass ok to pytam, po pierwsze - to ty na zdjęciu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie masz problemu z zasięgiem air?sporo się naczytałem że to jednak link na 2.4ghz, jasne można go dać w fcc, ale zawsze. Informacje o tym ze są sytuacje że 100m od nogi rwie transmisję trochę martwią. Dlatego myślałem o pro, co do pro to jest to znowu stara konstrukcja/kamera, dlatego zacząłem myśleć
mysz0n - @ibanezbass ok to pytam, po pierwsze - to ty na zdjęciu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie masz...

źródło: comment_LrFOA6B8sDJsGPlHIVmn7lFjmeKkhjc1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mysz0n: Tak, to ja na zdjęciu :)
A co do zasięgu, to nie odważył bym się latać w ce. Widziałem kiedyś jak znajomy latał w tym trybie i uważam to za skrajnie niebezpieczne i po prostu nieodpowiedzialne. Co za tym idzie żadnych problemów z zasięgiem nigdy nie miałem. Natomiast miałem te same rozterki co Ty przy wyborze drona. Mi pomogło to że wziąłem do ręki mavica pro i mavica air
  • Odpowiedz