Wpis z mikrobloga

@arczer: Podleśna w ośrodku uzależnień, ostro ją pocisnął przełożony, Twarogal na poczcie ale ją #!$%@?, reszty nie podali xD ogólnie cyrk jedzie dalej
  • Odpowiedz
  • 31
@obiwan No i w sumie dobrze - jeden z drugim taki butny w jedną czy drugą stronę, to zobaczymy czy jak pokażą ryja w telewizji to też taki "wojownik o wolność" z niego będzie...
Dotyczy to napinaczy i idiotów z każdej strony. Mówić i wypisywać głupoty może sobie każdy, ale jakieś zabawy i blokady to już jest rynsztok i zezwierzęcenie...
  • Odpowiedz
@mamajasia12: jestem tego sama zdania, ale wszystkich bez wyjatku, do wiadomosci publicznej, a nie ze Aferzysta jeden z drugim zlodziej, jest Jurek S. kropka, bo trzeba dbac o dobre imie i wizerunek sprawcy
  • Odpowiedz
@mamajasia12: Jakiś sąd ich już skazał? Ktoś im postawił jakieś zarzuty? Coś mnie ominęło? Bo jak na ten moment to raczej nie można nawet mówić o podejrzanych, a co dopiero o kryminalistach ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@obiwan: i to cały ten "tłum" co tak krzyczał w tym nagraniu? Przypuszczałem, że coś było majstrowanie z dźwiękiem, żeby brzmiało jakby było dobre kilkadziesiąt osób, ale nie że naprawdę xD
  • Odpowiedz