Wpis z mikrobloga

Pora przejść z eleaf pico + melo 3 mini (dywizja 1, po aktualizacji oprogramowania na jakikolwiek nowszy, podczas wciśnięcia przycisku fire, box się zawiesza powodując przepalenie grzałki) na coś nowszego. Co sądzicie o takim zestawie:

box - Tesla WYE 200W
atomizer - Vandy Vape Kylin v2 RTA

Dodam, że nie kręciłem jeszcze własnych grzałek, co najwyżej wkręcałem dużo oryginalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) z racji tego, że szybko padają. Zależy mi na 2 aku w boxie i dobrze oddanym smaku.

#epapierosy #epapieros
  • 10
@Skullomania: Co do zasilania wybór jak najbardziej na plus. Powie Ci to sporo osób, w tym @rearus
Co do atomizera wybór też wydaję się spoko, jednak jeszcze nie miałem go dłużej w rękach więc ciężko mi się o nim wypowiedzieć. Możesz też rozważyć wybór Wotofo Serpent Elevate, Kylina Mini, Dead Rabbita. Jeśli wstrzymasz się kilka dni z zakupem to w okolicach soboty możesz do mnie pisać co sądzę o Kylinie V2
@Skullomania: Kylin V2 jest dość kapryśnym atomizerem. Przede wszystkim pomimo tego, że możesz w niego włożyć albo jedną, albo dwie grzałki to nie polecam single-coila. Miałam włożonego aliena, wata i wszystko dobrze poukładane, ale smak był bardzo przeciętny. Dopiero po dołożeniu drugiej grzałki coś się zaczęło dziać i smakować. Podejrzewam, że ma to związek ze zbyt dużą przestrzenią w kominie. Bo airflow sobie zmniejszałam i nic. Taka pojedyncza grzałka musi być
@vascurie @Skullomania v2 ma uszczelke na top capie (widać ja od dołu przy otrawciu) nie mniej jednak przy użyciu niektórych liquidow potrafi spuchnąć, a nie widziałem nigdzie i nie mogę znaleźć czy można jakoś rozebrać górę.. Wye moze być, słyszałem że padają ekrany ale ktoś tutaj mówił że to wina użytkownika ile w tym prawdy nie wiem, ja siedzę na gv nova 200
@vascurie: @tramix: Dziękuję za informacje. Właśnie czytałem o tych o-ringach przy ustniku i tego się obawiam. "Samogonów" nie warzę. Korzystam z premixów i staram się kupować zawsze co nowego, więc ryzyko spuchnięcia uszczelki rośnie. Co do przesuwanego capa: Vandy Vape traci w moich oczach z racji tego, że z jednej strony wersją 2 poprawia niedociągnięcia poprzedniczki, z kolei dodając nowe ficzery - je spartacza. Tu z kolei rodzi się pytanie
@Skullomania Jesli pod singla to nie, nie i jeszcze raz nie. Bierz Kylina Mini. Serio, pod singla jest to jeden z ciekwawszych parownikow ktory przeszedl mi przez ręce, a wiedz że sporo ich bylo. Srednio raz na dwa tygodnie nowy parownik + zakupy znajomych i klientów. I trzymaj sie od Ammita i zeusa jeszcze dalej.