Wpis z mikrobloga

Witam,Panowie i Panie,chciałem się poinformować,ponieważ używam ESET Nod32 Antivirus,legalna wersja w 100% . Problem polega na tym jeśli ściągam pliki, jakieś instalki ze strony np. instalki.pl bądź dobreprogramy.pl,klikam pobierz plik,to często ESET pokazuje komunikat iż plik jest zawirusowany.Nie wydaje mi się żeby na takich stronach pliki były zawirusowane,to chyba raczej kwestia nadwrażliwości antywirusa, przykładowo ze strony programy i spolszczenia,pobierając ten sam plik, antywirus nie wykrywa wirusa,co Państwo o tym myślą? Zawirusowane pliki czy nadwrażliwy antywirus?,dlaczego pobierając ten sam plik ze strony programy i spolszczenia antywirus nie wykrywa wirusa?.Z góry dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie w odpowiedzi na te nurtujące mnie pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 17
  • Odpowiedz
@arturs

@body87 no chyba że posiadasz umiejetnosci przewyższające umiejetnosci srednio rozgarnietego orangutana i czytasz ze zrozumieniem/ umiesz ODznaczyc zgodę na instalowanie guwno.exe

@Sloiko-student_1: ja posiadam ale myśle ze 99% klika „domyślna” i dalej, dalej, dalej
  • Odpowiedz
@Sloiko-student_1: Gościu "umiesz ODznaczyc zgodę na instalowanie guwno.exe" jakie instalowanie? pobieranie klikam pobierz i od razu wyskakuje
Witryna zablokowana

Ta strona internetowa znajduje się na liście witryn mających potencjalnie niebezpieczną zawartość.
Dostęp został zablokowany.
  • Odpowiedz
@arturs: Więc dlaczego jeden program sie pobierze a na drugim jak klikam pobierz wyskakuje
"Ta strona internetowa znajduje się na liście witryn mających potencjalnie niebezpieczną zawartość.
Dostęp został zablokowany" Żeby zainstalować to trzeba pobrac plik najpier, nie?
  • Odpowiedz
@Sloiko-student_1: Dobra ale nie musisz mnie obrażać!!, instalke NOD32 mam ze strony z programy i spolszczenia a klucze legalne z czasopisma niezbędnik, które wydaje obecnie w każdym nowym wydaniu klucz na 3 miesiące.Więc czym to różni się od oryginalnej wersji?
  • Odpowiedz
@Sloiko-student_1: Więc powiedz mi jeszcze jesli mam windowsa wersja 1:1 i zakupiony oryginalny klucz, to co windows jest piracki? Tak samo mój antywirus,gdzie mam oryginalny zakupiony klucz,też jest piracki?,chyba koleszko brakło Ci argumentów logicznych,pogubiłeś się, chciałeś błysnąć inteligencją ale nie wyszło,przykro mi,nie płacz Ewka bo tu dla Ciebie miejsca juz brak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz