Wpis z mikrobloga

@Sepecha: Taka jest prawda tego typu.

No witam witam sejsony Tajger dwatysionce czesnasty, panientacie może... na pewno pamiętacie, mne jak był Wuwunio, Bonez, Gix... u nas, czyli tam gdzie wynajmowaliśmy na Wschodniej 56 mieszkania 41, pamiętacie? Pamiętacie na pewno, jak nie to obeszcie sobie fimik to sobie wwam sie skojarzy. Sciem uwage... w tym sensie, że Wuwunio i Bonez... na zmianę chodzili do kibla. Razem. Mam takie poderzenie, że to som geje. Pedały. Tegoytenten tajak Bonez powiedział: pedały, pedały no i Bonez i Wuwunio to som geje.Zwróciłem uwagę, bo co nirusz oboje szli do y doo łazienki, może mają swoje sprawy intymne, nic nie wiem. No ale tak zwróciłem uwagę, dlatego... nic nie komentuję, boo dla mnie to toche niepoważnie zamiast to po prostu powiedzieć, że jest gejem, Bonez z Wuwuniem som gejem, to kryjom sie. No ale - nie moja broszka. Zwróciłem uwagę, że po prostu obydwaj non stop do siebie łażą do siebie, inne rzeczy. Taak stwierdziłem, dużo ludzi może potwierdzić, że to som geje dwa. Ale dlaczego publicznie tego nie powiedzieli? Może się wstydzą, może nie wiem. Tego nic nie wiem. Dlatego dla mnie trochę niepoważne jest, że publicznie nie powiedzieli, że oni są gejami. Lub pedałami. (Mlask). Teraz wiecie o tym, że oni są pedały i musicie na nich toszke uważać. W tym sensie, bo to lubiom bardziej chłopczyków niż dziewczyn. (Mlask). Musicie badzo uważać, pozdawiam ello.

#wuwunio #bonez #tigerbonzo #patostreamy
Sepecha - @Sepecha: Taka jest prawda tego typu.

No witam witam sejsony Tajger dwat...

źródło: comment_0zYKmGI3RzC2ikYQ3JlJRjGihypPIomr.jpg

Pobierz