Wpis z mikrobloga

#najmadrzejszywykopek #jawnewybory #rozdajestolki

@kajakkajak @gravedigger @siwymaka:

Niedługo wystartuje mój konkurs na najmądrzejszego wykopka, który będzie wzorowany na 1 z 10. Planuję, aby powstała mała komisja konkursowa, która służyłaby wiążącemu rozstrzyganiu ew. sporów powstałych na tle interpretacji pytań, no i zasiadanie w takiej komisji chciałbym ze względu na wysoki ranking i ogólną estymę zaproponować wam.

Czwartym jej członkiem będzie honorowo @MistrzuYoda, a jej działanie polegałoby na tym, że w przypadku, gdy ktoś zgłasza wątpliwości, a ja nie jestem w stanie ich rozstrzygnąć na plus, to wystarczą 2 głosy z waszej strony na korzyść użytkownika, aby zaliczyć mu dane pytanie. Więc nie wymagałoby to jakiejś wielkiej ilości czasu. Gdy się zgodzicie, to szczegóły wam wyślę potem. Terminem przeprowadzenia konkursu jest ten i następny tydzień.

Wiąże się to z brakiem możliwości uczestniczenia w konkursie (żeby zagwarantować bezstronność), więc zapytuję, czy takiej roli byście się podjęli?
  • 21
  • Odpowiedz
@kajakkajak: test składający się z 40 pytań otwartych, na cały test jest 4 minuty, odpowiedzi się zamykają w góra 2-3 słowach, potem 2 etap, tyle ze trudniejsze pytania. Pytania są tak sformułowane, że raczej nie pozostawiają swobody interpretacyjnej, ale zawsze może się zdarzyć, że ktoś będzie zgłaszał uwagi i miał na to dowody. Coś jeszcze wyjaśnić, to pytaj.
  • Odpowiedz
@kajakkajak: najpozniej w srode zapisy, potrwaja do konca tygodnia pewnie. Bedzie 5 roznych testow do rozwiazania w 5 roznych terminach, a beda to dni: niedziela, poniedzialek i wtorek - pierwszy etap. Zanim to sprawdze i podam ludziom wyniki, to mozna szacowac ze od przyszlego poniedzialku moga zaczac slpywac ew. reklamacje.
  • Odpowiedz
@kajakkajak: konkretny czas. 3 terminy ustale ja w roznych porach, tak zeby kazdy mogl rozwiazac, a 2 terminy ustale po konsultacji z wykopkami, dla tych ktorzy nie ogarna 3 terminow ustalonych przez mnie.
  • Odpowiedz
@stekelenburg: Sorki, że dopiero dzisiaj odpisuję, ale miałem awarię neta.Ja najwcześniej z pracy wracam o tej porze, tak więc nie bardzo mam czas.Zdarza się, że wracam jeszcze później.
  • Odpowiedz