Wpis z mikrobloga

@Misza: Już niedługo dołączę ;> pamiętasz czasy kiedy Wykop miał zielonkawą szatę graficzną? :) A na głównej były znaleziska z 30-50 wykopami? :)
  • Odpowiedz
Ile ja bym dał żeby to wróciło. I nie chodzi mi o "kurła kiedyś to było", bo teraz tez jest super tylko chociaż na tydzień, obudzić sie 11 latkiem, posiadać ten entuzjazm i petardę w sobie, wstać i grać do wieczora bez zmartwień dni codziennych. :)


@rotmorf: Wracać do szkoły po to aby słuchać wykładu jakiejś sfrustrowanej nauczycielki? Nie dziękuje to już wolę być dorosły ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Misza: Fantastyczne... ten ekran ehhh :( to se ne vrati...
@Kielek96: no też bym chciał... Jak sobie przypomnę jak miałem 9-10-11-12 lat. #lego i komputer. GTA, Abe, MSTS, Settlersy. Nie martwiłem się jak zapłacić czynsz ani jak się nie pożreć z #rozowepaski ehh to było życie...
  • Odpowiedz
no też bym chciał... Jak sobie przypomnę jak miałem 9-10-11-12 lat. #lego i komputer. GTA, Abe, MSTS, Settlersy. Nie martwiłem się jak zapłacić czynsz ani jak się nie pożreć z #rozowepaski ehh to było życie...


@SebaD86 Ale pamiętaj, że każdy 9-12-latek chce być dorosły, dlaczego? Dlatego, że nie ma żadnej władzy, wszystko musi pytać się rodziców, musi chodzić, do szkoły której nie lubi a po powrocie do domu ma jeszcze do zrobienia
  • Odpowiedz
@Kielek96: a tam... z perspektywy widzę, że było mniej zmartwień, trosk. A teraz? Praca dłuższa niż szkoła (znajdź mi szkołę z 40h tygodniowo), człowiek się starzeje i nie ma ochoty ani czasu grać :)

Ale masz rację - to jak z tym kawałem:
- byłem w przedszkolu, chciałem do szkoły
- byłem w szkole, chciałem do liceum
- byłem w liceum, chciałem iść zarabiać do pracy
- jestem w pracy... co
  • Odpowiedz