Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 51! Na początek kontrowersja: vlog trwa 11:05. Zdecydowałem się jednak zakreślić hasło "vlog 10:01-11:00" z tego względu że #ussponton pod koniec wrzuca swoje piękne niebieskie tło na 10 sekund, i w ten sposób jest BINGO! Słusznie, czy nie słusznie? Tu zdaję się na Waszą opinię. Tymczasem 12 trafionych haseł. Wyniki:
0:28 zagadka. Co pomyślał grubas, kiedy kolega zaproponował mu wyjazd do Rzeszowa? Że OPIERMANDOLI tam kebaba. Oczywiście przemyślenie z PRUSAKA. JA PIERNICZE grubas ma nadzieje że tam to chociaż poje.

0:51 Marian się pojawia

COMBO! szafa vs język polski- 1:40 "Tak wygląda jak Parabellum z ŁOLFERSZTEINA CZYDE a ten KURNIA wygląda na prawdę jak broń jakiegoś kosmicznego wojownika". #!$%@? bebzunie, dobrze że nie mam do ciebie za grosz szacunku, bo za przekręcenie nazwy tego klasyka właśnie i tak byś go stracił. 10:17 "na takim TELEWIZOZE". Były też inne błędy, ale za długo by je wymieniać

COMBO X3! 2:40 W końcu poszli na kebsa, chociaż Marian mówił że nie jada kebabów. Zatem przez pół drobi musiało być "EJ WEŹ STESTUJ", a później parę razy nazwał go hehe EKSPERTEM od kebabów. Bo wiecie, on często nie jada kebabów, a teraz je, kumacie żart co? XDDDiksde

audycja zawiera lokowanie produktu- 3:45 #kieleckiulaniec cały czas wspomina żeberka z Warszawy. Wnioski dopowiedzcie sobie sami, ja swój już mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

DYSTANS- 4:26 ból dupy o antyszczepionkowców. A najśmieszniejsze jest to, że typ nie uświadomił sobie że większość z tych #!$%@?ów to najwierniejsi #rycerzekomody XD

Lipa- 5:40 "pojawia się grupa ludzi którzy twierdzą że to w ogóle jest LIPA"

#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 51! Na początek kontrowersja: vlog trwa 11:05. Zdecydowałem...

źródło: comment_YFJJEzRywoZm5HJ9JllDldJluXiDg7Rj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz