Wpis z mikrobloga

W mojej okolicy (lubuskie) #tinder to ściek. Same profile bez opisu i z jednym zdjęciem (maks 5, w tym jedno z piwem lub jakieś #!$%@? gówno rozmazane). Było kilka feministek i 0 dziewczyn w moim typie. Na razie w prawo dałem jedną osobę z litości (sam pewnie nikogo nie zainteresowałem, ale bywa). Wytrzymam jeszcze dwa dni i usuwam profil. Tym różowym #!$%@?ło się w głowie, bo takie zachowanie traktuję jako brak szacunku dla drugiej osoby, co to przegląda. #!$%@?ć tych co zniszczyli rynek.

#przegryw #tfwnogf #rozowepaski
  • 8
@Deckard_Cain: Mam pytanie czy wyrywasz tylko na tinderze czy np. w klubach też? Jak wygląda sprawa w życiu codziennym np. w pracy jesteś podrywany albo widzisz jakieś zainteresowanie większe niż inni? Na ulicy zdarza Ci się, że dziewczyny same się do Ciebie uśmiechają? Ile masz wzrostu jeśli mogę wiedzieć? spotykasz się z dziewczynami w jakim przedziale wieku?
@Patrykk277: nie wyrywam w klubach bo spotykam tam same dzieci. Wogole to ostatnio od kilku miesięcy wogole nie chodzę do klubów. Swoje już przeżyłem i nauczyłem się wielu rzeczy. Pracuje w typowo męskiej branży, mam działy z kobietami ale nie zwracam na nie wogole uwagi bo nie ma nawet na czym oka za bardzo zawiesić. Na ulicy uśmiechają się kobiety to mnie ale to chyba normalny odruch ludzki, ja tez się
@Deckard_Cain: Widzę, że wzrost podobny do mojego, a mogę wiedzieć jaka sylwetka chodzisz na siłkę? Ile ważysz? Bo ja trochę przesadziłem z wagą na siłkę dawno nie chodzę, a z tego co zauważyłem większość woli szczupłych facetów, poza tym jak z kasą stoisz myślisz, że to też u Ciebie może stanowić jakiś czynnik dodatni?, masz jakieś mieszkanie czy wynajmujesz ze znajomymi? Sorki za głupie pytania ale propsy za działanie bo mało
@Patrykk277: powiem Ci tak. To nie jest tak ze będziesz miał to samo co ja albo nawet więcej niż ja. Kiedy wyglądasz dla kobiety znośnie najważniejsze jest to co masz w głowie, jakim facetem jesteś. Musisz ją czymś zaciekawić, możesz nawet pochodzić z patologicznej rodziny - kobieta doceni ze masz jaja i to ty mówisz jak ma wyglądać twoje życie. Nie wiem. Ja zawsze chciałem mieć mięśnie a zwłaszcza duże łapska