Wpis z mikrobloga

Co takiego niebezpiecznego może być w przypadku zabaw z balonami na hel? Otóż, podczas wdychania helu dochodzi do jego przenikania do krwi. Hel wypiera z krwi tlen, co może nieść za sobą bardzo przykre konsekwencje. Krew bowiem krążąc po całym ciele, bez wystarczającej ilości tlenu, dociera do mózgu. Mózg, aby mógł prawidłowo funkcjonować i wpływać na właściwą pracę układu nerwowego, powinien być zaopatrywany na bieżąco w tlen. Jeśli zamiast tlenu do mózgu dotrze hel, dochodzi do niedotlenienia, a w konsekwencji do śmierci. Pozornie więc niegroźna zabawa może mieć więc przykre konsekwencje.


#danielmagical #patostreamy #youtubeshore
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eustachy777: o panie. Nie wiem co mam powiedzieć. Najchętniej bym ściemniał ze fazy nie ma żeby odciągnąć potencjalnych testerów od tego pomysłu, ale faza jest. Na początku lekko jak po trawie ale bez zamuły. Ale to trwa krótko. Potem jak po kodeinie, ciepełko i relaks, ale tez to trwa krótko. Na koniec się zaczyna główna faza. U mnie i kumpli było to odebrane jak zapętlanie się czasu, który dzielił się
  • Odpowiedz