Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli #bekazprawakow #gimboateizm #manipulacja

#!$%@? jak cisne z @Tomm16 Typ wkleja pod tagi śmiejące się z katoli jakiś obrazek, a potem usuwa wszystkie komentarze, które wyrażają choć troszkę inną opinię. Zostawia tylko te, w których się nawzajem liżą po #!$%@? xDD

Dzięki, w sumie wrzuciłeś na dobre tagi, nie musimy sami przeklejać.


rzuf22 - #bekazkatoli #bekazprawakow #gimboateizm #manipulacja

#!$%@? jak cisne z ...

źródło: comment_vxWr8ujy6XnsFM5NEphYcCUVwo7WKG1F.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@rzuf22: typek usunął mój komentarz w którym tylko zapytałem się czemu szkaluje metal i nazywa to szarpaniem strun XDD oj mamusia będzie musiała na nadgodziny iść bo na leki nie starczy dla niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak taki inny pet @bioslawek który wrzuca swoje pseudonaukowe wysrywy


@MokrePachy: O to ci chodzi?

Co nauka mówi nam o pochodzeniu życia? Co konkretnie obulikowano w renomowanej literaturze naukowej na temat ABIOgenezy?

https://www.wykop.pl/wpis/38462857/co-nauka-mowi-nam-o-pochodzeniu-zycia-co-obulikowa/

O ewolucji biologicznej

https://www.wykop.pl/wpis/37969437/uderz-w-stol-a-nozyce-sie-odezwa-bol-porazki-dal-o/
bioslawek - > jak taki inny pet @bioslawek który wrzuca swoje pseudonaukowe wysrywy
...

źródło: comment_ouD6ugl57ydfW4OAe5hNGM8nk0lnUWQD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bioslawek: przeczytałem twój wpis i bardzo mi się podoba. Zwłaszcza ten sposób rozumowania, ktoś nie miał racji próbując dowieść jednej opcji wyjaśnienia zjawiska, to dowód że ja mam racje. Zwłaszcza że twoja opcja to ubrana w mądre słowa i zwroty magia. To że coś przypomina jakiś stworzony przez nas mechanizm nic nie znaczy. Ludzki mózg działa w ten sposób że szukamy podobieństw nawet tam gdzie ich nie ma. To że ktoś
suluf - @bioslawek: przeczytałem twój wpis i bardzo mi się podoba. Zwłaszcza ten spos...

źródło: comment_xzM046PpMxVvB9DTWtnmd3Jxhzrny8cB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
przeczytałem twój wpis i bardzo mi się podoba. Zwłaszcza ten sposób rozumowania


@suluf: Nie widzę merytorycznej krytyki tego, co napisałem i wcale się nie dziwię, bo jak ktoś ma takie obycie z biologią jak świnia z językiem chińskim, to jak może coś madrego, poznawczego napisać. Innymi slowy, zanim kolejny raz napiszecie o moich "wysrywach" i śmiesz mnie jeszcze wzywac do tablicy, zajjrzyj do tego zestawienia! ( ͡° ͜ʖ ͡
bioslawek - > przeczytałem twój wpis i bardzo mi się podoba. Zwłaszcza ten sposób roz...

źródło: comment_zvgisScc0pyi8aBHXauHuLfI4dcZ2Nub.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@suluf: Nie widzę merytorycznej krytyki tego, co napisałem i wcale się nie dziwię, bo jak ktoś ma takie obycie z biologią jak świnia z językiem chińskim, to jak może coś madrego, poznawczego napisać. Innymi slowy, zanim kolejny raz napiszesz o moich "wysrywach" i śmiesz mnie jeszcze wzywac do tablicy, zajjrzyj do tego zestawienia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bioslawek: Dziękuję ci za pokaz konstruktywnej krytyki. Nic dziwnego
  • Odpowiedz