Wpis z mikrobloga

Miałem tego nie opisywać, no ale muszę się z Wami tym podzielić.
Każdy z tagu #przegryw marzy o dziewczynie i myśli, że jak będzie miał pannę to nie będzie już przegrywem, ale jedno nie wyklucza drugiego

Historia o chłopaku, który mimo, że ma dziewczynę nadal jest mentalnym przegrywem, pozbawionym szacunku do siebie.

Mam w Warszawie znajomą, która pochodzi z biedniejszej części Azji. W Polsce jest chyba od roku. W swoim kraju ma chłopaka. Wyjeżdżając z kraju dostała od chłopaka pierścionek wiary, czy coś takiego. Pierścień miał jej przypominać, że by się nie puszczała, bo ma chłopaka xD

Będąc w Polsce, pierwsze co zrobiła to #tinder .Dziewczyna spała z ponad 10 facetami. Z wieloma z nich nadal ma kontakt.

Raz podobno jej chłopak dowiedział się, że jego panna umawia się z jakimś facetem do hotelu.
Panna mu naściemniała, że to tylko kolega i pomaga mu, bo nie jest z tego miasta i sprawa zamknięta.

Chłopak podczas nieobecności dziewczyny zaczął chatować z innymi dziewczynami, ale z żadną się nie spotykał. Po prostu sobie gadali i to bez żadnych seksualnych treści. Zwykła rozmowa

Co zrobiła jego puszczalska panna? Awanturę! i zarzuciła mu niewierność, bo to zdrada xD
Chłopak musiał ja przepraszać xDDDDD

Panna ostatnio wróciła na krótkie wakacje do siebie. Jej chłopak przygotował jej niespodziankę.

Oświadczył się jej. A ona się zgodziła

Chłopak od razu zmienił status na facebooku i opublikował od groma postów ze zdjęciami i oznaczył ją na tych zdjęciach.
Ona nie zmieniła nic i anulowała wszystkie oznaczenia. Tylko kilka osób z jej znajomych wie, że jest zaręczona.
Dziewczyna nie chce żeby jej faceci w Polsce to widzieli xDD

I Wy myślicie, że jesteście przegrywami? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Obstawiam, że jak tylko chłopak dowie się o zdradzie to z miłości zabije ją i siebie. Ewidentnie ma coś z głową.

#przegryw #truestory
  • 12
  • Odpowiedz