Wpis z mikrobloga

#telefony #pomocy #vivo #nex #gearbest #priorityline
Dobra dzisiaj jest ten dzień, w którym kupuję Vivo Nex. Mam kilka pytań.
1. Płacić kartą kredytową (czyli jak coś to chargeback wjedzie), czy lepiej paypalem, choć wyższy kurs na paypalu jest?

2. Priority Line to pewność ominięcia cła, czy tylko zmniejsza szansę na cło itd.? Moze coś innego wybrać?

3. Dajcie jakies porady odnośnie takich drogich zakupów na gearbest.
Z góry dzięki za pomoc
  • 5
  • Odpowiedz
@jasium66: ja kupilem oneplus6 czekałam 2 miesiace i gearbest cały czas krecił. Nie bralem dodatkowego ubezpieczenia i kasy nid chcą oddać. Placilem kartą i odpaliłem chargeback. Czekam juz 3 tygodnie na decyzję i według banku to wcale nie jest oczywiste że odzyskam kasę...
  • Odpowiedz
@jasium66: pamiętaj tylko, że mimo, że to Global nie ma języka polskiego - moze to nie problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie osobiście większym problemem jest brak NFC. Ale jakbyś brał jednak VIVO NEX z kuponem GBMPO96 masz za 539$.

Najlepiej płacić kartą podpieta pod PayPal. Masz wtedy ich ochronę 6mcy i np. w razie zaginięcia paczki oddaja kasę.

Przesyłka Priority Line daje praktycznie 100% ominiecia
  • Odpowiedz
  • 0
@sebekss o kurdebele o że polskiego nie ma to nawet o tym nie myślałem, widzę global to myślę że jest polski. Dla mnie jakiegoś większego problemu nie robi, ale jak bym sprzedawał później to od razu oo polskiego języka ni ma to odpada. Muszę ogarnąć czy można jakoś wgrać polski
  • Odpowiedz