Wpis z mikrobloga

#dragonballlegends

Gram od niedawna i mam kilka pytań

1.które typy postaci są najlepsze do atakowania.
-ranged
-defense
-melee
-support

2.czy w kolorach chodzi o to, że konkretne kolory mają boost na inne ?
red > yellow
yellow > purple
purple > green
green > blue
blue > red

3.jak zadać atakiem rising rush 2500000 obrażeń ?

4. kiedy zacząć wydawać diamenty ? uzbierało mi się tego ponad 21k
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzympekSzympkowiak:
1. To zależy. Ja preferuje Melee.
2. tak
3. mieć kolor advantage i mało życia, pozostałe postacie uśmiercić. Wzmocnić postać boostami jeżeli takowe posiada z main ability i zielonych kart. Zebrać ze 2 niebieskie karty przed RR. Dać na ławkę postacie z z-ability, które będą boostowały atakującego.
4. Co? Jak to możliwe?
  • Odpowiedz
@SzympekSzympkowiak:
1. Teoretycznie ranged i melee ale to nie ma znaczenia. Tworzysz drużyne najlepiej z jednego tagu/kategorii/ arcu, tak by się wzajemnie boostowały i miały jak najwięcej %.
2. Tak.
3. Odsyłam do jakiegoś komentarza niżej jeśli nie jest usunięty.
4. O cholera sporo tego :D Już zacznij wydawać powoli, nie ma na co czekać. Jakoś musisz skompletować postaci pod konkretny tag. Nie wchodź w każdy banner jaki wyjdzie bo
  • Odpowiedz
@SzympekSzympkowiak: Nie jest. Gram 240 dni i pierwsze pieniądze wydałem w grudniu. Ale tylko wtedy jak był zniżki -50%. Nawet się to opłaca. Dużo zależy od szczęścia w bannerach. Jeden wyda 5k kryształów i nic nowego nie dostanie a drugi 1k czy 2 i zgarnie to co chciał.
  • Odpowiedz
@Tien No to z tego co masz to red broly, bardock, frieza, blue fist goku, chilled I paikon albo green cooler dla boosta. Pvp tym nie zawojujesz ale co masz do stracenia.
  • Odpowiedz