Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KualaLumpur: to nie moje, a klienta. Ja takie coś wykonuje.
Wydaje mi się, że nie powinno być problemu ponieważ jest to łazienka w której ciężko uszkodzić powłokę. Osobiście nie wziąłbym drewnianego blatu do kuchni ponieważ tam go łatwo uszkodzić.
@PanKtos

Właśnie miałem coś podobnego w kuchni i przy zalewaniu wrzątkiem kawy rozlało mi się trochę i powstało wybrzuszenie. Z czasem kilka. Fakt że nie dbalem chociażby lakierując. Teraz jestem mądrzejszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dusiaczkowo: już nie pamiętam dokładnej kwoty, to był dom w którym robiłem kilka garderob, dwie łazienki itp. Ta łazienka to koszt od 7500 do nawet 9000. Zależy od stopnia wykończenia. Tutaj mamy fronty wysoki połysk, szuflady Blum z systemem tip on, blat dębowy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KualaLumpur: to się ciesz, że było tylko wybrzuszenie :p
Ostatnio firma krono (potężny dostawca płyt laminowanych) wypuściła pełno wadliwych płyt z których robi się blaty.
Po postawieniu kubka z kawą na blat, blat robi się biały, po prosty kolor znika :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanKtos:

Osobiście nie wziąłbym drewnianego blatu do kuchni ponieważ tam go łatwo uszkodzić.

IMO łatwiej go jest też go później naprawić w porównaniu do blatu z płyty laminowanej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rinter: @eey0re: @Jarek_P ja tylko robiłem meble. Oprócz tego to w tej łazience sa jeszcze dwie szafki, ale to pokaże później :p
@sins: też to wczoraj usłyszałem od znajomego, który jest fanem drewna. Do kuchni jak już brać to klejonka bukowa, która jest bardzo wytrzymała - robi się z niej deski do krojenia.
Województwo pomorskie.
też to wczoraj usłyszałem od znajomego, który jest fanem drewna.


@PanKtos: znajomy ma rację. Drewno nawet uszkodzone będzie lepiej wyglądać od uszkodzonego laminatu.

Do kuchni jak już brać to klejonka bukowa,


@PanKtos: oj nie bardzo. Klejonka bukowa jest bardzo łatwa, ale bardzo mocno reaguje na zamoczenie, łatwo ją rozeschnąć albo poplamić. U siebie mam natomiast blat z klejonki jesionowej i to drewno jest raz, że bardzo wytrzymałe i twarde, a