Wpis z mikrobloga

@Vilyen: na najprostszych aukcjach dla młodych artystów wszystkie dzieła zaczynają się od 500 zeta. A jak masz jakiś tytuł plastyka to możesz sobie ciut podnieść cenę.
I najwyżej odrobinę zejść w rozmowie z nabywcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(here student co ledwo co maluje, bo się dopiero uczy i obraz opylił za 250 z palcem w doopie)
  • Odpowiedz
@Vilyen: piękne. Nie bój się wyceniać swojej pracy. Pamiętaj ze chodzi o talent, wiedzę, doświadczenie i to czym wyróżniasz się pośród innych. Ja bym poniżej 400 nie zeszła, zwłaszcza biorąc pod uwagę ile kosztują zwykle „obrazy” np. w ikei.
  • Odpowiedz
  • 4
@Brykers: no dopiero dojrzałam do sprzedaży. Nie było to łatwe bo jestem zbieraczem ;) @SiemkaKtoPeeL: a to różnie ale raczej krócej niż dłużej. Tak 8 godzin to raczej max (w sensie 8 godzin bez przerwy). @Teec: coś o tym kiedyś czytałam. Wszystkie podpisuję z przodu;) @Scorpjon: dzięki za wskazówkę.
  • Odpowiedz
@Vilyen: Namaluj kilkanaście w podobnym klimacie i uderzaj do włodarzy swojego miasta + lokalne media. Jeśli są nastawieni na kulturę to pomogą Ci rozkręcić małą wystawę. Tak chyba najlepiej się wybić z gąszczu młodych artystów, gdy Twoje nazwisko zaczyna się pojawiać.
  • Odpowiedz