Wpis z mikrobloga

Hej wykopowcy,
Byłem ostatnio w 'wielkiej czwórcy' operatorów zapytać o ofertę - bardzo krótkie wymagania, rozmowy, SMS, MMS bez limitu, internet +/- 10 Gb mnie satysfakcjonuje. Ofertę tą najlepiej przedstawił mi T-mobile, który dodakowo w cenie 30 zł za pakiet, ma darmowy transfer na usługi Video (nie tylko YouTube) co jest dużym plusem. Wszyscy inni operatorzy nie spełniali warunków w postaci darmowych MMSów (na czym mi zależy) bądź warunki były mniej korzystne.

Moje pytanie do was
- Jak ta sieć wypada na tle innych? Zasięg? Internet?
- Jestem posiadaczem iPhone'a, czy T-mobile dalej kasuje 0,69 PLN za każdorazowe uruchomienie usługi iMessage? Ostatni post na wykopie na ten temat znalazłem z 08.2018 więc boję się do nich uderzać. Z obecnym operatorem mam to samo czego chciałbym uniknąć.

Za wszelkie opinie dozgonnie dziękuje :)

#nakarte #telefonnakarte #ofertanakarte #tmobile #taryfa #t-mobile #prepaid
  • 32
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru:
Miałem abonament, zrezygnowałem już po otrzymaniu drugiej faktury - nigdy więcej.
Odpadają operatorzy 'wirtualni'.
Miałem:
- Mobile Vikings (play)
- Virgin Mobile (rzekomo t-mobile, 99% czasu play)
- Lajtmobile (plus)
- Plush
Dopóki się nie przeprowadziłem to Play mi wystarczał, teraz mam jakieś jazdy z zasięgiem i ewidentnie poziom np. takiego Plusa jest lepszy, ale ich oferta to jakaś kpina i jawne nabijanie klientów w butelkę.

Na polu walki został
  • Odpowiedz
@290988:
Znam tą tabelkę - widziałem, skorzystałem z lajtmobile - nie polecam nikomu. Suche dane są spoko, ale opinie co do sieci i jakości usług przewyższają dla mnie wartości takie jak koszt usługi.
  • Odpowiedz
@290988:
Miałem tyle transferu w Mobile Vikings - nie wykorzystywałem, a jak już dochodzą jakieś smaczki jak darmowy transfer na takie i takie usługi to już w ogóle więcej z tego pakietu się marnuje.
MMSów wysyłam bardzo dużo, nie mogę sobie pozwolić na płatne MMSy bo to jest automatyczne zwiększenie kosztu jaki będę wydawał na telefon o spokojnie mogę rzec - dwukrotność. MMSy MUSZĄ być darmowe.
  • Odpowiedz