Wpis z mikrobloga

@kj5 wypuszczam interlaced bo to jest jedyny sposób na podłączenie rekordera. Normalnie, w instrukcji pisze, że atomos przyjmuje tylko 1080i. I tak, dziwię się,bo skoro rekorder domyślnie przyjmuje tylko taki sygnał a mimo to można w nim ustawić zapis 1080p, to powinienem taki zapis otrzymać
@Roszp:

ja #!$%@?ę, po co się spierasz typie. Napisałem, że łyka tylko 1080i to łyka


dobrze, skoro tak mówisz, to nagrywaj sobie interlaced ;)

odpowiadając na twoje oryginalne pytanie

co robię źle?


jesteś uparty, to robisz źle

o, wow, patrz, jakoś tu gość ma normalnie 1080p24fps xD
@kj5 to ty jesteś uparty i się sadzisz o rzeczy o których jak widzę nie masz pojęcia XD
Masz czarno na białym, że atomos ninja Blade przyjmuje tylko sygnał w rozdzielczości 1080i,mimo to pozwala na nagrywanie materiału progresywnego. To jest wiedza powszechna wręcz. Nie masz sprzętu, nie wiesz jak działa a mimo to musisz się wymądrzać. Weź się typie przewietrz, bo ani mi nie pomagasz, ani nic nie osiągasz takim pisaniem. Mam
@kj5 o wow, popatrz, u mnie też. Tylko że to jest sygnał który powinien być zapisany na rekorderze, nie sygnał wejściowy...

I co, dalej się będziesz pruł o sprzęt o którym nie masz pojęcia tylko po to, żeby udowodnić, że masz rację? Naprawdę mi w ten sposób nie pomagasz.
Zadałem proste pytanie i oczekuję odpowiedzi od osoby, która zna sprzęt. Robię coś źle, ale co do tego że sygnał wejściowy do rekordera
Pobierz
źródło: comment_NmVgE5xaMPC6t8lRpgzeBF7Nkih4WZTG.jpg
@Roszp: @kj5: No ale w tym obrazku od Atomosa, który wrzuciłeś, jest jak byk napisane, że łyka progressive. To "(1080i inputs only)" odnosi się tylko do progressive with 2:2 or 3:2 pulldown, wystarczy spojrzeć na przecinki.
@Roszp:
"If you are recording 24p internally on the camera you need to record
24p on the Ninja Blade so the recordings match. To adjust the
recording format simply touch the format icon repeatedly and the
Ninja Blade will cycle through the options available. The basic rule
is match the format of the internal recording on the camera (not the
external output of the camera). For more explanation on choosing
the
@sirrek: A ja tak tylko nadmienię, że sygnał wyjściowy z aparatu dalej idzie po 1080i

@kj5: Wiesz, gdybyś starał się pomóc, a nie udowodnić rację, to byłoby git. A ty po prostu myliłeś ustawienia nagrywania w rekorderze z ustawieniami sygnału wyjściowego z aparatu ¯\_(ツ)_/¯