Wpis z mikrobloga

Piękny jest to model, nie zapomnę go nigdy.
Prace nad Tornado 1/72 od Revella trwają. W niedziele wstałem skoro świt, i od samego rana malowałem kamuflaż. Wyszło moim zdaniem nie najgorzej, nawet całkiem schludnie. Wczoraj poprawiłem w niektórych miejscach, i już żałuję że nie wykonałem preshadingu, byłby lepszy efekt.
teraz zaczynam skupiać się na pociskach i bombach które będą zamontowane.
PS. Na dziobie jest igiełka, tylko obecnie wymontowana, bo utrudnia prace. :)
Drugie zdjęcie w komentarzu.
#modelarstwo #chwalesie #dziendobry
PanPapryk - Piękny jest to model, nie zapomnę go nigdy. 
Prace nad Tornado 1/72 od R...

źródło: comment_JqBuMO4LOg0W6SYOE9uaVSkwriMRSH3M.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@PanPapryk: wlasnie to mnie zniecheca do wykopu. Gosc sie nastaral, narobil, zadowolony z siebie postuje efekty, i nikt nawet nie powie cieplego slowa o tym co zrobil dobrze, tylko kazdy sie czepia i wytyka potkniecia.
No ok, cos tam widze ze lekko krzywo sklejone, wash pewnie bedzie dopiero, ale z drugiej strony bardzo ladnie wykonany kamuflaz. Zrobi glossem i bedzie cacy.

No ale wiadomo, parapet najwazniejszy.

Typie nie zniechecaj sie. Swoja
  • Odpowiedz
@Kartkowka_z_grilla: na razie to niewiele zrobił więc nie ma co oglądać, narobił się? no bez przesady..
tak, parapet najważniejszy, a raczej tło na jakim fotografujesz - zadbaj o czystość, dobre doświetlenie, kadrowanie.
podobno to hobby dla cierpliwych.. to skoro starasz się coś zrobić dobrze, to postaraj się też dobrze pokazać to co zrobiłeś, a nie jebniesz 3 zdjęcia telefonem i dawaj.. byle generować ruch w sieci
  • Odpowiedz
@Kartkowka_z_grilla: Robię dla siebie, nie na wystawy. Jeszcze nie ma żadnego lakieru nałożonego ani washa. Jakbym miał się przejmować komentarzem "umyj parapet" napisanym przez człowieka z wykopu to bym popadł w depresje. ;) Dzięki za miłe słowo, prace trwają dalej.
@FAZZY_bez_humoru: masz racje, byle zrobić ruch w sieci, pewnie zaraz mój post zginie gdzieś w otchłani patostreamów, heheszków i innego gówna którego tu pełno. Miłego dnia, kolego!
  • Odpowiedz
wlasnie to mnie zniecheca do wykopu. Gosc sie nastaral, narobil, zadowolony z siebie postuje efekty, i nikt nawet nie powie cieplego slowa o tym co zrobil dobrze, tylko kazdy sie czepia i wytyka potkniecia.


@Kartkowka_z_grilla: nawet nie wchodz na fora albo grupy modelarskie z takim podejściem xD
  • Odpowiedz