Wpis z mikrobloga

Dzieci. Czy kiedykolwiek jakiś smarkacz was zamurował ? Kompletnie nie wiadomo czasem jak to nowe pokolenie skomentować. Mi odejmuje mowę czasami :D

Sytuacja numer 1
Młody lat koło 9, buduje coś z klocków LEGO, poświęcając przy tym w stu procentach swoja koncentracje. Z zaciekawieniem wiec, pytam co on tam tworzy. Także, młody buduje statek dla Jezusa, jak sam stwierdził. Po kilku minutach dobudowal cos przy tym statku, wiec wdając się dalej z nim w dyskusje i pytam, co tym razem stworzyłeś?
"Komin", odpowiada. "Komin do palenia żydów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sytuacja numer 2
Siostrzenica rowniez kolo lat dziewięciu, stwierdzila ze taniec na rurze to jej nowe powołanie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dzieci
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lepinka: nie no. Obecnie taniec na rurze to nie tylko striptiz - to już stala się w sumie gimnastyka, dyscyplika sportowa. Akrobatyka taka jak np.ze wstazkami, trapezani, tyle ze złoży nich jest pionowy drazek.
Pewno ogladala jakieś mam talent czy inne szol, gdzie ktoś to pokazywał i się jej spodobalo, bo jednak jest to efektowne bardzo.
  • Odpowiedz
@agaja przy całym moim wyluzowaniu, nie potrafię podejść do tego jak do sportu. Wszystkie dziewczyny, które poszły za modą i wiją się na rurze, dostają wścieku macicy i nagle wszystkich wokół o tym informują i stają się w zachowaniu strasznie wyzywające.
  • Odpowiedz
Pewno ogladala jakieś mam talent czy inne szol, gdzie ktoś to pokazywał i się jej spodobalo, bo jednak jest to efektowne bardzo.


@agaja: szczególnie jak dziewczyna tańczy nago ( )
  • Odpowiedz
@dzejzon: hm, no dla mnie jest roznica, bo jednak inaczej przy tej rurze zachowuja sie panie, ktore kreca gola pupa w klubie dla panow, a inaczej te, ktore cwicza na sali gimnatycznej..
@trevoz: ok, ja nie ogladam tv, ale jakos nie sadze, zeby w telewizji w takim programie pokazywali nage panie. I tym bardziej nie sadze, aby kilkuletnie dzieco ogladalo striptizerki
  • Odpowiedz
ok, ja nie ogladam tv, ale jakos nie sadze, zeby w telewizji w takim programie pokazywali nage panie. I tym bardziej nie sadze, aby kilkuletnie dzieco ogladalo striptizerki


@agaja: Akurat w mam talent to różnie bywało :P
trevoz - > ok, ja nie ogladam tv, ale jakos nie sadze, zeby w telewizji w takim progr...
  • Odpowiedz
@Lepinka: a to już wyłącznie kwestia skojarzen i tego, że nie potrafisz rozróżnić gimnastyki od klubów o wiadomym charakterze; )

I nie, ja nie ćwiczę takiej gimnastyki, ale nie utożsamiam jej z rozbieraniem.
  • Odpowiedz