Wpis z mikrobloga

Jak ktoś nie chce pisać pod tym postem/udostępniać informacji publicznie to zapraszam na PW.

Dyskrecja 100% gwarantowana ( ̶w̶̶̶i̶̶̶ę̶̶̶k̶̶̶s̶̶̶z̶̶̶a̶̶̶ ̶̶̶n̶̶̶i̶̶̶ż̶̶̶ ̶̶̶w̶ ̶b̶u̶r̶d̶e̶l̶u̶,̶̶̶ ̶̶̶d̶̶̶o̶̶̶b̶̶̶r̶̶̶a̶̶̶ ̶̶̶n̶̶̶i̶̶̶e̶̶̶ ̶̶̶p̶̶̶o̶̶̶w̶̶̶i̶̶̶n̶̶̶i̶̶̶e̶̶̶n̶̶̶e̶̶̶m̶̶̶ ̶̶̶ż̶̶̶a̶̶̶r̶̶̶t̶̶̶o̶̶̶w̶̶̶a̶̶̶ć̶̶̶,̶̶̶ ̶̶̶t̶̶̶e̶̶̶m̶̶̶a̶̶̶t̶̶̶ ̶̶̶j̶̶̶e̶̶̶s̶̶̶t̶̶̶ ̶̶̶ś̶̶̶m̶̶̶i̶̶̶e̶̶̶r̶̶̶t̶̶̶e̶̶̶l̶̶̶n̶̶̶i̶̶̶e̶̶̶ ̶̶̶p̶̶̶o̶̶̶w̶̶̶a̶̶̶ż̶̶̶n̶̶̶y̶̶̶ ̶i̶ ̶w̶y̶m̶a̶g̶a̶ ̶u̶s̶z̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶i̶a̶ ̶d̶r̶u̶g̶i̶e̶j̶ ̶o̶s̶o̶b̶y̶.̶ ̶W̶i̶ę̶c̶ ̶k̶o̶n̶i̶e̶c̶ ̶d̶e̶n̶n̶y̶c̶h̶ ̶ż̶a̶r̶t̶ó̶w̶.̶ Komentarze wyśmiewające innych użytkowników usuwam - czy to odnośnie tych co spotkało nieszczęście i trafili do zakładu jak i tych, którzy wpadli tu komuś nabluzgać).

Kto z wykopowiczów trafił do pokoju bez klamek? (mam głównie na myśli tych co przez dragi, ale jeśli z innego powodu to też możecie pisać)

@ciulus tu wiem, że dragi - ale trafił tam chyba głównie za to, że jest nieletni, dobrze prawię? Bo kodą na pewno się tak nie załatwił, żeby go zamknęli w pokoju bez ścian od nadużywania kodeiny. Szkoda chłopa (a raczej chłopca) bo pewnie robią z niego warzywo lekami - myśląć, że robią mu detoks - a prawda taka, że w polskich szpitalach psychiatrycznych #!$%@?ą wiedzą o detoksach (tylko na alkoholowych się znają, i to nie wszyscy). Mam nadzieję, że Cię tam tak zmulą lekami, że będziesz mało pamiętał, bo wspominać nie ma czego. Nawet ledwo co pamiętając i tak zapamiętasz to do końca życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Rosanemable (chyba, nie jestem pewien na 100% czy też jest zamknięta). Jeśli jest to nie wiem czy przez dragi? Nie kojarzę jej z tagu więc chyba nie.

@gadpustynny - typo co się chciał zabić podobno, ale ktoś wezwał pomoc. Dragi też u niego obecne były - [biedacenzura] ale nie wiem czy to u niego wywołało taki stan. Wie ktoś czy lubił se dupnąć od czasu do czasu czy zaczynało to iść w nałóg? No i czy przymknęli go na dłużej czy tylko na chwilę? On jest pełnoletni w ogóle? Bo przeczucie mi podpowiada, że nie...

Jeszcze jeden/jedna Mirabelka/Miras (nie podam nicku, chyba że się zgodzi) - oddział otwarty (podejrzewam, że jedyny z tej listy xD). Twierdzi, że raczej nie jest to przez dragi, ale z tego co mi napisała/napisał, to uważam, że tylko pogorszył swoją sytuację dragami.

Ogółem to pytanie do Was - znacie więcej wykopków co przez dragi siedzi teraz w najnudniejszym miejscu na świecie? Pytanie do obeznanych, a nie że słyszał do kumpla z mirko...
Więzienie jest ciekawsze niż pobyt pobyt w tym co nazywają "szpitalem psychiatrycznym", serio. Nawet jedzenie podejrzewam, że też lepsze w pierdlu... A już rozrywek dla zabicia czasu to na pewno jest tam więcej [w więzieniu].

Współczuję osadzonym [*] Minuta pamięci, mimo że oni mają #!$%@? - śpią #!$%@? końskimi dawkami neuroleptyków czy innym gównem to im to wszystko jedno (albo haloperidolem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś ma szczęście).

Niech ten wpis to będzie lekcja i przestroga dla Was! Też tam możecie wylądować, najgorzej jak z nakazu, bo wtedy nie będziecie mogli się wypisać i spędzicie tam trochę czasu. Nie wiem jak sprawa ma się u nieletnich...


  • 10