Wpis z mikrobloga

@Guines: Ten Seiko 5, który poleca @CanWeStop jest teraz za 63€ lub $70 na creation watches. Wychodzi około 270zł. Jedynie co, to jest mały dosyć (37mm średnicy).
  • Odpowiedz
@Guines: 220-400 zł? Weź chociaż kup coś za 1k z szafirowym szkłem, bo przecież to coś co nazywasz zegarkiem za 200-400 zł za tydzień będzie całe porysowane i generalnie skończy w szafie. Nie chce wyjść na jakiegoś bufona, ale lepiej dozbierac pare setek i mieć coś na lata. Zrobilem kiedyś ten błąd i kupiłem Fossila sobie za właśnie okolice 300 zł w USA - po 3 miesiącach leżał już w szafie
  • Odpowiedz
@Zany: mam parę zegarków za takie kwoty i nie wyglądają źle :) kupiłeś fossila, czyli gówniane zegarki modowej marki, a teraz siejesz ferment ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zany: mam divera lorusa za 220 zł, przywaliłem nim conajmniej kilkanaście razy w drzwi/ścianę i szkiełko jest całe.
aztorin to nie jest marka godna polecenia w żadnym wypadku..pseudo marka sklepu apart, zegarki niskiej jakości, które mają bardzo wysokie ceny jak na taką jakość. naprawdę już połowę tańsze lorusy i casio są lepsze
  • Odpowiedz
@Zany: fossil robi gówno zegarki więc nie wiem co porównujesz. Szkło mineralne nie rysuje się łatwo i ma tę zalete że ciężej je zbić np przy upadku zegarka. Każde szkielko, hesalitowe, mineralne czy szafirowe ma wady i zalety. Demonizowanie jednego z nich jest poprostu głupie.
  • Odpowiedz