Wpis z mikrobloga

@Darek89: tez kiedys mialem epilepcje tylko ze za gowniaka, leczylem sie kilka lat w wieku gimnazjum juz lekow nie bralem ale cos znowu zaczelo wracac (pojawialo sie takie dziwne uczucie jak przed atakiem) pod koniec liceum, wtedy zaczalem palic ziolo i przeszlo, nie zartuje. Tylko u mnie byla lagodna padaczka, miesnie twarzy.
@Darek89: mam znajomego, który będąc dzieckiem miał takie ataki. Jako dorosły żył dosyć zdrowo, np. nie spożywał alkoholu i nie miał tych ataków, dopóki właśnie nie rozpoczął pić piwa z powodu problemów z nerkami. Trafił mu się silny atak i trafił do szpitala.
Dokladnie to nie wiem, bo nie pamietam. Stracilem przytomnosc i prawdopodobnie uderzalem np. o pralke, stolik etc. Zazwyczaj poza tym mam tam, ze mi barki, zazwyczaj lewy jakby wygina i tez mnie boli i mam z barkami problemy ()
@oskar-wojciech: Odpowiedz wyzej, zapomnialem Cie oznaczyc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze trace przytomnosc przy ataku i przez jakis czas nie ogarniam co sie stalo / dzieje. Kiedys lekarz zapytam sie mnie np. w szpitalu o adres to z 10 minut sie zastanawialem i dopiero mi sie przypomnialo ( ͡° ʖ̯ ͡°)