Wpis z mikrobloga

@Pathlogan: nie zgodzę się. W tym przypadku tło może nie jest zachwycające, ale to dlatego, że screen robiony w nisko lvl krainie. Duskwood była skryptowana pewnie jakoś w 2004
  • Odpowiedz
@Tyrande co ty mnie tu gadasz z przecież nawet screeny z nowych dodatków i odświeżonych niedawno modelów postaci wyglądają okropnie. Ta gra jest stara i to jest to co mnie odstrasza, bo inaczej pewnie bym właśnie #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@Pathlogan: Już nie przesadzaj. Odpalając grę na ultra(czy jak to się nazywa obecnie) bardzo ładnie wszystko wygląda.

Ja pamiętam swoje początki, jak grałem na pc hp'kowskim, to mogłem jedynie wszystko na low ustawić, a przejście przez centrum miasta, zrobienie raidu na więcej osób nie patrząc w ziemię czy jakiś world event graniczyło z cudem ;d

Dopiero jak poszedłem do znajomego po dwóch latach gry, zobaczyłem na full detalach w jaką ładną
  • Odpowiedz
@Matemit pokaż screeny proszę. Ja nie jestem wymagający pod tym względem ale #!$%@? bez przesady WoW to jest gra tak przestarzała pod względem wyglądu że ja #!$%@? a każdy kto tego broni dzbanem musi być
  • Odpowiedz
@Pathlogan: Pytanie z drugiej strony.. czy rzeczywiście potrzebujesz wszędzie mieć topową grafikę jak na dzisiejsze czasy? Nie mówię, że nie ma lepszych gier, ale imho IMHO poziom grafiki w tej grze nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Matemit ech xD ja zwykle, sądzisz że to co mówię wyjąłem sobie z dupy czy ze screenów sprzed 10 lat? xD oglądam streamy np Asmongolda I widzę jak to wygląda. A wygląda słabo. I nie nie potrzebuje uber współczesnej AAA grafiki bo nawet nie mam kompa który by to uciągnął. Bardziej chodzi mi o grafikę na poziomie konkurencyjnych MMO . A jeżeli gra wygląda gorzej jak pierwszy Gothic ( który imo jest
  • Odpowiedz
@Matemit nawet taki ESO wygląda słabo jak na współczesne standardy ale jak dla mnie wygląda dobrze i jak na MMO to bardzo dobrze. WoW do ESO to kupa. Ale ESO kuleje pod względem gameplayu
  • Odpowiedz