Wpis z mikrobloga

@januszwasik: Trochę się znam amatorsko na muzyce, a na tej którą najbardziej lubię co pokazuje bohater mój idol na awatarze,jeszcze bardziej, ale sobie schlebiam co..( ͡ ͜ʖ ͡)
Taka ballada na koniec która do mnie bardzo trafiła i bardzo często do niej wracam..Wzajemnie ziomku...
p.....7 - @januszwasik: Trochę się znam amatorsko na muzyce, a na tej którą najbardzi...
  • Odpowiedz
@januszwasik Polacy nie gęsi...Tu coś polskiego równie dobrego, nie wiem może już prezentowałeś..Zapomniany świetny polski zespół rockowy niestety krotko istniał Kostek Georgiadis ma dobrą dykcję co nie często się zdarza...
p.....7 - @januszwasik Polacy nie gęsi...Tu coś polskiego równie dobrego, nie wiem mo...
  • Odpowiedz
@porBorewicz07: Czlowieku! Nawet nie wiesz co zrobiles! Najbardziej ulubioy zespol mojej zony! Za Kostka zawsze tysiac plusow. Uwilebiamy oboje. Chociaz teraz juz chyba we troje:)

I tutaj sam Kostek .Przepiekne!

Serce sie klania :)
j.....k - @porBorewicz07: Czlowieku! Nawet nie wiesz co zrobiles! Najbardziej ulubioy...
  • Odpowiedz
Pozdrawiam żonę i gratuluje Wam wrażliwości jak i gustu muzycznego, bardzo się cieszę że trafiłem..Dzięki to jeszcze raz troszkę szybciej ten sam...¯\_(ツ)_/¯
p.....7 - Pozdrawiam żonę i gratuluje Wam wrażliwości jak i gustu muzycznego, bardzo ...
  • Odpowiedz