Wpis z mikrobloga

@Mr_Hand_of_Fate: tvn to media skrajne lewicowe i możesz mówić co sobie chcesz.Już pomijam że podlegają pod CNN,a to już jest konkretny skrajnie lewicowy ściek.

Poziom propagandy odnośnie wszystkiego zwiazanego z lewcią jest porażający.

to uważasz wszystko, co nie z twojej opcji politycznej.


Ja ani nie jestem lewakiem ani prawakiem, w pewnych kwestiach popieram lewicę, w pewnych prawicę, ale nie jestem tak upośloedzony jak jakieś typy z PIS, MW, ONR czy np
@Mr_Hand_of_Fate: Jak ktoś co chwila popiera wszelkeigo rodzaju ruchy lewicowe, niekiedy idiotyczne.Co chwila manipuluje odnośnie uchodźców.Wyzywa wszystkich co się nimi nie zgadzają od faszystów, skrajnych prawaków, nazistów.Ktoś to co chwila propaguje marginalnych niekiedy skrajnie lewicowych polityków jak TVN Zandberga z Razem.Ostatnio po zabójstwie Adamowicza każdy mówi (oczywiście nie wprost) że za zamach odpowiedzialny jest pis.Ktoś kto to od lat przedstawia Marsz Niepodległości jako marsz tysięcy faszystów.
No jak nic to nie
Typie ja nie mówię o tvn, Po i innych że są lewakami bo wszystko np. gospodarka i inne rzeczy robią pod ten ustrój.Światopoglądowo to jest skrajna lewica i tego nie znegujesz.
Tak samo pis, ludzie #!$%@?ą że to skrajna prawica, z ich taka skrajna prawica jak z Kaczyńskiego Hitler, a gospodarczo czy socjalnie to jest komunizm.

Naprawdę pomysl zanim coś wysrasz nastepnym razem.