Wpis z mikrobloga

chciałbym wrócić do mate i zastanawiam się nad kupnem yerbamosu bo widziałem fajne zestawy od razu z próbkami i teraz pytanie. Czym różni się yerbamos od yerbamosu 2.0? ( ͡° ʖ̯ ͡°) cena w zestawach tego pierwszego z próbkami to jakieś 5 dyszek natomiast 2.0 wychodzi ponad stówe ( _) aż tak się między sobą różnią? warto iść w ten 2.0 czy zostać przy tym "pierwszym""?

#yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawkolele: pierwsza wersja po odwróceniu przecieka i tak naprawdę to nie jest termos, nie ma szkła w środku i nie trzyma temperatury jak termos, jest zamykany na wcisk

Drugiej wersji nie znam, wiem, że jest zakręcana

Ogólnie motzno polecam yerbomos, rurka ma drobny filtr i mniej przechodzi niż w normalnej bombilli
Dodatkowo nie masz całej wody z suszem wymieszanej tylko kilka lykow Przez co nie kiśnie to tak szybko i wszystko
@Arturrow: dzięki! trochę mi rozjaśniło wszystko, kolegi się dziś pytałem bo używa yerbamosu 1 i faktycznie ciepła ponoć nie trzyma ale i ponoć 2 też najlepiej w tym nie wypada i teraz nie wiadomo co brać ¯\_(ツ)_/¯
ponoć 2 też najlepiej w tym nie wypada


@pawkolele: mnie więcej wypada jak kubek termiczny z lidla za 20zł. czyli trzyma ciepło z 2-3h, ale i tak 2.0 jest bardziej poręczne niż te duże plastikowe, kto co woli, ja lubię pić z mało pojemnościowych mater(matwrów? ¯\_(ツ)_/¯ kij wie jak to odmienić xD).