Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zamontowałem dziś #3mk FlexibleGlass Max na #oneplus #oneplus6 pasuje dobrze, nie obcina za dużo na bokach jedynie krawędzie są strasznie szorstkie i nieprzyjemne, mam nadzieję że się lekko zeszlifują z czasem. Także po jednym dniu używania jeszcze polecam.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Zamontowałem dziś #3mk FlexibleGlass Max na #oneplus #oneplus6 pasuje dobrze, nie obcina za dużo na bokach jedynie krawędzie są strasznie szorstkie i nieprzyjemne, mam nadzieję że się lekko zeszlifują z czasem. Także po jednym dniu używania jeszcze polecam.


Dasz radę zdjęcia zrobić?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plumaS: coś konkretnego uchwycić? Wygląda jak oryginalne od 1+1 tylko jest cieńsze i u góry jest wycięcie tylko na mikrofon, a nie całego notcha.

@RzuwBuotny: tak jak w oryginalnym się palcuje czyli widać każdy ślad
  • Odpowiedz
@kwiateusz Mirek, spróbuj ich trochę na fejsbuku pomęczyć, że jesteś niezadowolony czy coś i może dostaniesz drugie. Mają bardzo prokosnumenckie podejście do klienta.
  • Odpowiedz
@sylw1905: wiem, mam dlugą historię konwersacji z nimi na fb, to nie pierwsze szkło które sie zepsuło, albo przyszło zepsute. Na razie daje sobie na spokój z ich produktami.
  • Odpowiedz
@sylw1905: Do mojej 5t szkło nie pasowało idealnie (też flexiglass, montaż w salonie, było zbyt duże i nie kleiło się na uwypukleniach), pomęczyłem ich, wyprodukowali poprawione i wysłali mi testowego sampla. Póki co jest idealnie (od roku).

@kwiateusz: Jeśli nie chcesz wymieniać na nowe, to proponowali mi od początku zwrot kasy, więc możesz pójść też tą drogą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja się z nimi już kontaktowałem w sprawie 5 szkieł do różnych telefonów, zawsze coś wykombinowali, ale teraz już mi się nie chce bo to już słabe że nie da się od razu dobrego zrobić
  • Odpowiedz