Wpis z mikrobloga

#szczecin czy znacie dziewczyny chętne na podawanie drinków (oczywiście topless) na imprezie rozwodowej? Płatne #!$%@?, do dogadania.
  • 65
  • Odpowiedz
@Fire998: jak tego szukać ? @Jeden_rabin na roksie kolega probowal w miescie wiekszym niz szczecin. Moze to kwestia ceny, ale za dodatkowe 100 pln (w sensie ze laska z roksy chciala 300 / hrs, a on chcial zaplacic 400 / hrs) nikt sie nie zgodzil, a wykonal kilkadziesiat telefonow.
  • Odpowiedz
@zasadzka01: szukasz lasek, które mają w #!$%@? lajków, albo są oznaczone z kimś znanym bądź wzajemnie się obserwują. Ja tak wyłapałem w Warszawie ich z 10 jak pracowałem na siłowni premium i wysyłałem im e-maile a potem się spotykaliśmy w pracy. Słowo klucz to "za darmo" one lecą na coś co chcemy im dać, niektóre były tak roszczeniowe że same mówiły że nie zapłacą, ale ich twarz może przyczynić się do
  • Odpowiedz
@meshack: a ja mowie, ze jak siadziesz z kumplem i wpadniecie nagle na pomysl wynajecia laski za kase, tylko po to, zeby lazila wokol was nago i lala drinki, to wcale nie bedzie takie proste. na przykladzie mojego ziomka, laski z roksy wola dac sie zruchac za 300 zl, niz polewac drinki za 400.
  • Odpowiedz
@zasadzka01 a po co roksa ma za glupie 100zł iść pajacować, uzerac się z bandą nawalonych gości, do tego pokazać publiczne twarz żeby wszyscy wiedzieli, że jest #!$%@?ą z roksy? Zaraz jej najebusy zdjec narobią i fama pojdzie. A tak dyskrecja, przychodzą zdecydowani ludzie, żadnych zdjęć godzinka ruchania i 300zł.

Ja bym popytal w klubach gogo, tam dziewczyny robią to na codzień, może któraś by chciała ekstra fuchę, ale wydaje mi się,
  • Odpowiedz