Wpis z mikrobloga

Jak sami wiecie na instagramie już jakiś czas można zadawać pytania na instastory gdy ktoś udostępni taką możliwość, jaką trzeba być stuleją żeby dziewczynom zadawać pytania typu „idziemy na piwko” „umówisz się” „jesteś śliczna” jaka normalna dziewczyna umowi sie z gościem którego nie zna (bo z pewnością tak jest) jak dla mnie to #przegryw max, współczuje #!$%@? tym typom, wyjdź z domu, nie odmawiaj znajomym gdy proponują wyjście na miasto czy do klubu, nie lubisz klubów ? A czy byłeś chociaż raz ?,- no właśnie, zobacz jak to jest. Proponują pod „hasztagiem” #wyjdzzdomu wrzucić swoje historie związane z tym jak wychodzisz z przegrywa w #chad lvl expert ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Życzę powodzenia, sam tez z czasem opisze swoją przemianę (jeśli post się przyjmie) z przegrywa ważącego 100 kg który był zamknięty w sobie, do gościa który schudł 30kg i nie ma problemu z komunikacja z kim kimkolwiek

#przegryw #instagram #rozowypasek #chad #wyjdzzdomu
  • 2
  • Odpowiedz
@Paprq: Zdziwiłbyś się, znam laskę, która z obcym typem poleciała na wakacje bo stawiał. Ogólnie WTF, ale coś tam słyszałem, że to teraz norma. Laska pisze w opisie, że lubi podróże i to znak dla sponsorów, że mogą proponować wyjazdy.
W sumie to zastanawiało mnie to kiedyś, że te lepsze laski z mojej pracy zarabiają tyle co ja a co chwila latają na jakieś luksusowe wczasy.. młody byłem, naiwny. :P
  • Odpowiedz
@Michalius: każdy lubi kaske i nie ma co ukrywać, ale jak mówisz ze lubi wyjazdy to może tak incognito szuka sponsora, lubi się bujać w drogich furach i #!$%@? owoce morza na Kubie :p
  • Odpowiedz