Wpis z mikrobloga

@wysocki: ja jestem początkujący i nie mam jeszcze nic :P A co do słodzenia to posiadam 100 gram stewii tylko niestety nie używam często ponieważ unosi się na powierzchni herbaty i ma dziwny posmak (możliwe, że źle to robię)

Szukałem czegoś na pobudzenie a nie piję zwykle kawy. A z tego co wiem yerba mocno pobudza - nie wiem czy są odmiany uspokojające : P
  • Odpowiedz
@MatthewDuchovny: Nie wiem jak z tą stewią bo sam nie słodzę.

Poprzeglądaj sklepy i sobie coś skompletuj. Naczynko proponuję z tykwy, bombillę to byle jaką na początek bo dobrej nie kupisz za taką cenę (polecam filtr łyżeczkowy albo sprężynowy), a yerbę to już jak wolisz. Ja polecam Amandę, Cruz de Maltę, Pajarito, Rosamonte, CBSe Energia, Taragui, Kraus.

Tutaj masz sporą listę polskich sklepów: http://aboutyerbamate.blogspot.com/p/sklepy.html
  • Odpowiedz
@MatthewDuchovny: Naczynko ceramiczne, nie naturalne ? Może być. Ta Rosamonte to obok czerwonego Cruza i żołtej Amandy bodajże najbardziej podstawowa, klasyczna mate. Nieźle w czapkę bije, ale dupy nie urywa. Na początek nie polecam, później, jak się człowiek wciąga - jak najbardziej.
  • Odpowiedz