Wpis z mikrobloga

Cześć Wykop!

Tu ekipa Fundacji WOŚP, cieszymy się, że możemy tu - na Wykopie - gościć! Przez następne dni będziemy relacjonować Wam nie tylko przygotowania do Wielkiego Finału, ale także sam Finał - już 27! Będzie nam niezmiernie miło jeśli z nami zostaniecie! Nasz tag do obserwowania: #wosp2019 - zapraszamy! (ʘʘ)

A jeśli jesteście ciekawi co wydarzy się w trakcie 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jeśli zastanawiacie się czy boimy się niehandlowej niedzieli i jak już dzisiaj można wesprzeć cel naszego grania, a także jakie wydarzenia przygotowaliśmy dla Was w Polsce i na całym świecie to zajrzycie koniecznie na naszą transmisję internetową, w czasie której @jurek-owsiak opowie Wam, o tym, co w tym roku przed nami!

LINK DO TRANSMISJI - zapraszamy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziękujemy za to, że od tylu lat jesteście z nami!
__________________
Jak możecie pomóc?

Wesprzyj nas online
Wyślij SMSa
Wpłać kartą
Weź udział w aukcjach
Wpłać #bitcoin Tu link,
Wpłać #kryptowaluty Tu link
Aplikacja WOŚP

#wosp #pomagamy #finalwosp
fundacjawosp - Cześć Wykop! 

Tu ekipa Fundacji WOŚP, cieszymy się, że możemy tu - ...

źródło: comment_uvnLe5voar51LcNnEkBn7YoBPo917lWp.jpg

Pobierz
  • 229
  • Odpowiedz
To zdarzyło się podczas ostatniego finału WOŚP. Mieszkam w jednym z większych miast w Polsce. Pamiętam to wydarzenie jakby miało miejsce wczoraj. Moja żona czyli jedyna kobieta na świecie, która chciała takiego przegrywa jak ja wyszła akurat na hehe damskie ploteczki. Ja zasiadłem do komputera aby móc w końcu swobodnie poobrażać papieża w internecie kiedy nagle usłyszałem jakiś wrzask. Naturalnie to była dwójka moich bachorów, którym akurat zachciało się wyjść na spacer.
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: Czy WOŚP kupował także kosze na śmieci ze zbiórek? Wszak przyklejone jest tutaj serduszko, widomy znak, że to Wasze dzieło. Tak przynajmniej mówicie i obklejacie serduszkami wszystko co się da.

Czy możecie udostępnić bazę danych rzeczy, które naprawdę pochodzą od WOŚP? Przecież na pewno ją macie. Wystarczy jedno kliknięcie. Bądź co bądź to są Wasze rzeczy. Żaden "podarek" nie jest własnością szpitali i placówek. Wy je tam jedynie wstawiacie nie
tuvix - @fundacjawosp: Czy WOŚP kupował także kosze na śmieci ze zbiórek? Wszak przyk...

źródło: comment_W1WsRJ3OwEZqCTBqgcdpeq8fBPylXisP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz