Wpis z mikrobloga

Witajcie. Może mi ktoś wyjaśnić jak wystawiać przedmioty w #pathofexile aby indeksowały się w poe.trade? Jestem chyba wyjątkowym idiotą w tym temacie, bo się całkiem poplątałem w instrukcjach i już nic nie wiem. Jestem na etapie publicznego slotu w skrzyni i ustalania tam cen. Ale instrukcji dodania sklepu na forum nie ogarniam, bo są w niej wymienione elementy, których nie mam w interfejsie :/

Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam.
  • 3
@Yoorko: Wrzucasz w premium stash tab, klikasz prawym i ustawiasz cenę na zdefiniowaną i wpisujesz ile chcesz dostać i czego (zapewne chaosów). Tyle, stronki same to podłapią, nic nie musisz na nich ustawiać.
@Yoorko: Rozwiązanie płatne - kupujesz premium taba i w nim po kliknięciu prawym przyciskiem myszy ustawiasz cenę przedmiotu. Rozwiązanie darmowe - zakładasz topic w odpowiednim dziale na forum, ręcznie linkujesz przedmiot i dodajesz cenę.
@Myzreal @Logytaze
aa... Ja myślałem, że to obydwa elementy trzeba wypełnić (wystawienie w stashu i ogłoszenie na forum), żeby złapało. Dlatego się pokręciłem. Dzięki! W takim razie już wiem co i jak :)